Menu
 
 

Gareth Pugh pavasaris/vasara 2010

2010 07 07  09:30  |  Aktualijos

Paryžiaus mados savaitėje pasirodęs britų dizaineris pristatė kolekciją, kuri primena pasaką. Joje karaliauja blogis ir tamsos jėgos. Apskritai, visas podiumas labai niūrus, pilnas neigiamų emocijų. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad kolekcija niekam tikusi.

Mados namų Gareth Pugh pristatyta kolekcija prasideda skambant Matthew Stone Requiem For A Dream garso takeliui, podiumu žingsniuoja avangardo ir architektūros mišinys. Šis Gareth Pugh meno kūrinys toli gražu netrykšta vasariškos spalvomis. Pristatyti modeliai apsiriboja ties pilka, juoda ir sidabro spalvomis. Modeliai daugiasluoksniai ir vienasluoksniai, maxi ilgio ir vos siekiantis merginų šlaunų vidurį. Drabužių formos „šokinėja“ į kraštutinumus. Mano akį patraukė skiny juostomis siūtos kelnės. Turbūt tai vienas iš nedaugelio šios kolekcijos apdarų, kuris yra dailus, bet nerėžiantis akies.

Aksesuarų gausos čia neišvysime. Tačiau pakanka ir tiek, kiek yra. Mat tai, ką mums siūlo Gareth Pugh yra daugybė sluoksnių plonų juodo metalo grandinių ant kaklo ir galvos aksesuarai. Pastarieji yra reti ir išskirtiniai. Vieni modeliai primena gaidžio skiauterę, kiti – tiesiog paukštį. Paukštį, su įspūdingomis plunksnomis.

Šis Gareth Pugh mados namų pristatytas darbas nėra tinkamas masiniam vartojimui. Tačiau idėjų ar detalių, kurios įkvėptų formuojant asmeninį stilių, šioje kolekcijoje tikrai surasite. Pamačius pristatymą, iškart iškilo klausimas: kurie iš šių genialių darbų papuoš ekstravagantiškosios Lady Gagos garderobą?

Nuotraukos: coutorture.com

Kolekcijos vaizdo įrašą galite rasti čia: http://www.swo.lt/gareth-pugh-pavasarisvasara-2010-video/

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti galerijoje:


Komentuok:

*Reklama