Menu
 
 

George’o Carlino įkvėpta premjera

2015 10 20  18:46  |  Aktualijos

George’o Carlino įkvėpta premjera

Nuotraukos: Laura Vanseviciene

Spalio 22-23 dienomis sostinės Menų spaustuvėje choreografė Miglė Praniauskaitė, jauniesiems menininkams skirtoje programoje „Atvira erdvė‘15“, pristato debiutinį šokio spektaklį – „Rekonstruoti“. Spektaklis, anot choreografės, bus įdomus kiekvienam bent kartais susimąstančiam apie tai, kas ir kodėl vyksta mūsų aplinkoje.

Spektaklyje „Rekonstruoti“ pasakojama apie triukšmą, kuris šiais laikais yra neatsiejama žmonių gyvenimo dalis – visi gyvena triukšme, minioje, visi yra nuolat erzinami trikdžių. Pabėgti nuo to neįmanoma, nes jie yra ne kas kita kaip patys žmonės – mes esame trikdžiai vieni kitiems. Vienintelė išeitis tai sustabdyti yra atsisakyti savo principų ir pradėjus klausyti aplink esančių žmonių, stengtis pirmiausia jų netrikdyti. Tačiau ar verta tai daryti, ar reikia? Galų gale, ar pavyks?

George’o Carlino įkvėpta premjera

Vienu iš spektaklio įkvėpimo šaltinių tapo žymus amerikiečių komikas George‘as Carlinas ir jo kalba „Saving the planet“, kurios ištrauka skamba ir spektaklyje. Anot komiko, išnykimas gresia ne Žemei, bet žmonijai – juk mūsų planeta puikiausiai gyvuoja keturis bilijonus metų, tad nebus taip paprasta ją sunaikinti. Tuo tarpu žmonės sėkmingai juda savidestrukcijos link. Įkvėptas tokių žodžių, spektaklis „Rekonstruoti“ analizuoja, kaip žmonės pakreipia savo gyvenimą destrukcijos link, ir ką galima padaryti, kad būtų rekonstruota buvusi tvarka.


Komentuok:
*Reklama