Menu
 
 

Keymono dainos premjera

2015 04 27  13:10  |  M.I.C. Naujienos

Keymono dainos premjera

Viršelio nuotrauka: Ziggy Pictures.

LRT OPUS apie naujausią jų dainą Morning pasisakė paprastai: „Labai gaivu!“. Ir iš tiesų, muzika išsikeroja tarsi medis, yra pilna virsmo. Paprašėme Keymono pasidalinti savo kūrybinio proceso akimirkomis.

Keymono: Kūrimo proceso akimirkos buvo „pagautos“ nuostabioje Lietuvos gamtoje – Druskininkuose, Aleno Antanaičio šeimos sodyboje, apsuptoje miškų ir ežerų.Ten mes tiesiog eksperimentavome ir viską įrašinėjome. Matyt, ta atmosfera ir jaučiasi. Gaivumas, vystymasis… Atspindėjome mus supančią gamtą, labai smagiai praleidome laiką, viskas vyko ypač natūraliai, be jokio streso. Labai džiugu, kad tai jaučiasi.

Dainos tekstas taip pat labai pozityvus. Kaip jis atsirado?

Keymono: Žodžiai gimė šiek tiek vėliau ir procesas buvo ilgesnis, čia sudėta labai daug apmąstymų, bet daina – apie pozityvų vidinį balsą, kuris mus drąsina ir skatina žiūrėti į priekį. Tekstas atspindi mūsų grupės filosofiją, žmogaus ieškojimą, atsibudimą gyvenimui, atsibudimą pastabumui, koks gyvenimas yra nuostabus ir energingas.

Trumpai apie laisvę šioje dainoje. Visa konstrukcija, tekstas ir kulminaciniai taškai nejučiomis verčia pačiam išsilaisvinti. Ar taip buvote sumanę, ar toks jausmas gimė kuriant?

Keymono: Tai natūraliai pateko į kūrinį, nes ieškome laisvės: kažką atradome, kažko dar ieškome. O dabar norime pasidalinti tuo, ką suradome, juk visada turime teisę būti laisvi.

Mūsų muzika visada gimsta natūraliai, kūrimo procese stengiamės savęs nevaržyti, tiesiog improvizuoti ir tada jau pajaučiame, kas dainai tinka, o kas ne, nesistengiame kurti  muzikos tikslinei auditorijai ir nesilaikom tų klišių pagal kurias kuriami radijo hitai, tiesiog kuriame, nes kurdami jaučiamės geriausiai.

Jūs skleidžiate šitą ir pakilią energiją muzikoje. Ką patys manote apie savo kūrybą?

Keymono: Mus džiugina ir pats procesas, ir tai, kas gimsta iš jo. Kūryba kaip veidrodis atspindi mūsų gyvenimus, išgyvenimus, mintis, ideologiją. Kaip ir kiti žmonės galime nuolat pastebėti nuostabius dalykus ir nuolat juos išgyventi, pajusti bei akcentuoti. Tokia ir yra mūsų kūryba – dalinamės šviesa ir gėriu vienas su kitu grupės viduje, o tą pačią energiją siunčiame ir klausytojams.

Kokiam žmogui skirta Morning daina? 

Visiems. Mes esame žmonės ir kuriame muziką žmonėms. O tikslas – pasidalinti gražiausiais savo darbais su kuo daugiau žmonių… visoms gyvoms ir negyvoms būtybėms, visiems be išimties, kaip oras, kaip vanduo, kas kvėpuoja, kas ištrokšta, lai atsigeria.

Keymono

Keymono nuotrauka: autorė Neringa Rekašiūtė.


Komentuok:
*Reklama