Menu
 
 

Guava FW 15: susitikimas su dizainere

2015 05 10  22:10  |  Aktualijos

Guava

Nuotraukos: Guava archyvas

Vilnius, rugsėjo 30 diena – „Vėjas Gluosniuose’’, greičiausia didžiausioje Portugališkų batų vitrinoje Baltijos šalyse, savo naujausią rudens/žiemos Guava batų ir aksesuarų kolekciją pristatys dizainerė Ines Caleiro. Ji atskleis ne tik kolekcijos įkvėpimo šaltinius, bei gamybos aspektus, bet ir pasidalins iššūkiais, su kuriais tenka susidurti, kuriant unikalų produktą. Pristatymas ir susitikimas įvyks spalio 10 dieną, nuo 15 iki 17 valandos „Vėjas Gluosniuose” krautuvėlėje. Guava – tai išskirtinė ir tikrai netikėta avalynė, įkvėpta architektūrinių miesto formų, asimetrijos ir energija pulsuojančių spalvų.

2010-aisiais dizainerės Ines Caleiro įkurto mados ženklo Guava kūriniuose jungiasi kokybė ir estetika, kuri neabejotinai užsimena apie naujos kartos dizainą, viliojantį į urbanistinį peizažą įsiliejančiomis formomis.

Dar studijuodama London College of Fashion Ines buvo pripažinta geriausia ir pakviesta dirbti Jimmy Choo mados namuose.

Guava FW 15

Pasirodę leidiniuose Time Out, Vogue, Elle, Cosmopolitan, Coveteur, pelnę GAPI (Inovatyvaus dizaino Avalynės Industrijoje Apdovanojimai) apdovanojimą Guava kūriniai pasižymi ne tik inovatyviu dizainu, bet ir nepriekaištinga Portugalijos amatininkų rankų darbo kokybe.

Guava FW 15

Visa Ines Caleiro komanda kruopščiai dirba, kad užtikrintų produktą, kuris yra ne tik išskirtinio dizaino, bet ir draugiškas aplinkai, nes gamybai parenkamos tvarios ir ekologiškos medžiagos, tokios kaip eko oda bei guma iš perdirbtų medžiagų, sertifikuoti netoksiški dažai.

Šiuolaikinis dizainas, moderniosios technologijos, glaudus darbas su gamintojais ir atsakingas požiūris į gamtą susivienija į elegantišką ir šiuolaikinį Guava batų avangardą, skirtą jūsų kojoms.


Komentuok:
*Reklama
DNO