Menu
 
 

„H&M“ x „ERDEM“

2017 07 13  18:59  |  Aktualijos

Baz Luhrmann

Nuotraukos iš „H&M“ ir „ERDEM“ archyvų. Baz Luhrmann

Šiandien buvo pranešta, kad „H&M“ naujausią kolekciją kurs su „ERDEM“ – Londone įsikūrusiu visų geidžiamu dizaineriu, kuris yra mylimas įžymybių ir kitų mados pasaulio atstovų.  Taip pat „H&M“ džiaugiasi galėdami atskleisti faktą, kad fantastiškasis filmų kūrėjas Baz Luhrmann pristatys šią kolekciją, papasakodamas unikalią istoriją.

Ann-Sofie Johansson

Nuotrauka – Mattias Bardå. Ann-Sofie Johansson

„ERDEM“ prekės ženklui „H&M“ sukūrė naują kolekciją, skirtą moterims, ir, pirmą kartą savo istorijoje –kolekciją vyrams. „ERDEM“ tiki grožio jėga, istorinės įtakos tyrinėjimais ir asmeninėmis istorijomis – tai galioja kiekvienam gaminiui, kurį jis kuria.

„ERDEM x H&M“ kolekcijoje dizaineris atkartos ir naujai interpretuos dizaino linijas iš savo sėkmingiausių kolekcijų, žaisdamas su raštais, audiniais ir subtiliu meistriškumu, kuris ir sukūrė jo vardą.

Erdem

Erdem

„Aš labai džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su „H&M“ ir turėdamas galimybę atrasti savo darbą visiškai nauju lygmeniu, įskaitant ir kolekciją, skirtą vyrams, kurios iki šiol niekada nesu kūręs. Be to, darbas su Baz Luhrmann, kuris yra vienas svarbiausių šių dienų istorijų kūrėjų, yra ypatingai jaudinanti patirtis“, – pasakoja Erdem.

„Nuo to momento, kai mes pradėjome kalbėti su Erdem apie šį bendradarbiavimą, jo vizija mane užvaldė. „ERDEM x H&M“ kolekcijai jis sukūrė kerintį pasaulį, pilną grožio, delikatumo ir turtingų detalių. Tai yra ypatingi kūriniai, kuriuos Jums norėsis dėvėti amžinai“, – pasakoja Ann-Sofie Johansson, „H&M“ kūrybinė patarėja.


Komentuok:
*Reklama
DNO