Menu
 
 

Pradėtas filmuoti „Čia buvo Saša”

2017 07 10  15:39  |  Aktualijos

Čia buvo Saša - SwO magazine

Nuotraukos iš pirmos filmavimo pamainos. Kūrėjų archyvo nuotraukos.

Šiandien režisierius Ernestas Jankauskas kartu su komanda daužė lėkštę sėkmei, taip pradėdamas ilgametražio vaidybinio filmo „Čia buvo Saša” kūrimo darbus. Neatsitiktinai pirmosios pamainos filmuojamos darželyje, kurie vaizduoja vaikų namus – ten pagal istoriją gyvena pagrindinis istorijos personažas – dvylikametis Saša.

„Džiaugiuosi, nes prasideda filmavimo darbai. Visą mėnesį repetavome, diskutavome, ieškojome. Man pasisekė, nes dirbu su profesionaliais, stipriais aktoriais. Visi bendrai sutarėme, kad pasirinkta įvaikinimo tema yra jautri ir reikalauja įsigilinimo. Šis filmas man yra tarsi natūrali temos apie vaikus tąsa po prieš kelis metus pristatyto filmo „Anglijos karalienė pagrobė mano tėvus”. Tada supratau, kad būtina kurti apie vaikus ir jų skausmą”, – šypsodamasis pasakojo režisierius E. Jankauskas.

Čia buvo Saša - SwO magazine

Čia buvo Saša

Filmą kurs profesionali komanda – operatorius Feliksas Abrukauskas, dailininkas Paulius Jurevičius, kostiumų dailininkė Fausta Naujalė, grimo dailininkė Eglė Gricienė.  Pagrindinius vaidmenis atliks žymūs lietuvių aktoriai: Valentinas Novopolskis, Elžbieta Latėnaitė, Donatas Šimukauskas, Salvijus Trepulis, Gabija Siurbytė.

Čia buvo Saša


Komentuok:
*Reklama