Menu
 
 

Instagram lobis: eklektiškoji Leandra Medine

2018 01 19  20:06  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

„Gera mada yra tokia, kuri patinka moterims, bet ne vyrams. Tai, kas patinka mums, vyrai tokių tendencijų negali pakęsti. Ir tai yra nuostabu!“. Su tokiu motto per gyvenimą keliauja ir vystydama savo nepriklausomą mados puslapį „Man Repeller“ vadovaujasi amerikietė blogerė, rašytoja, stilistė Leandra Medine Cohen. Be to, kad Instagram ja domisi beveik 600 tūkst. sekėjų ir ji yra gavusi krūvą apdovanojimų už savo darbą, visgi bene didžiausias jos apdovanojimas – tas keistai originalaus eklektiško stiliaus pojūtis ir neišmatuojama drąsa būti savimi.

Jos paskyroje yra visko – nuo jos kurtų fotosesijų, jai patinkančių rūbų ar aksesuarų iki jos visai visai nenufotošopintų selfių, nuotraukų iš įvairių renginių ar net atostogų su vyru. O geriausia yra tai, kad ji niekuomet neatrodo nuobodžiai.

Jos stilius

Ji tarsi vaikščiojanti meno galerija, todėl bene prie kiekvieno jos outfito verta stabtelt ir pakontempliuoti.

Leandra Medine

Nuotraukos iš Leandra Medine (@leandramcohen) Instagram archyvo ©

Mados perliukai

Ji nesidalina bet kokiomis mados fotosesijomis. Tik tomis, kurios jai patinka ir atspindi jos stilių.

Leandra Medine

Batai batai everywhere

Akivaizdu, batai – jos silpnybė.

Leandra Medine

„Man Repeller“

Jei dar neskaitot „Man Repeller“, tai sekdami ją Instagram greičiausiai susigundysite, kai pamatysite TAS fotosesijas. Jos neturi nieko bendro su tuo, ką matom tradiciniuose mados žurnalų puslapiuose.

Leandra Medine

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records