Menu
 
 

International DUB gathering: Warriors dance like nobody‘s watching

2018 03 20  10:59  |  M.I.C. Naujienos

DUB gathering

Nuotrauka – International DUB gathering ©

Kai Lietuvoje tradiciškai kovo pabaigoje išlydėsime paskutines snaiges, saulėtoje Ispanijoje, Bigastro miestelyje Alikantės apylinkėse basomis visą savaitgalį pagal dub, reggae ir sound system ritmus trypčios tūkstantinė minia vasaros išsiilgusių kūnų. Kovo 29-31 dienomis čia vyks iš Barselonos persikėlęs International DUB Gathering muzikos festivalis, organizuojamas kito garsaus festivalio Rototom Sunsplash komandos.

Vienijantis žanro legendas iš viso pasaulio ir sound system atlikėjus, šis festivalis – vienas didžiausių ikoninio Jamaikos reggae stiliaus šlovinimo renginių Europoje, skatinantis susipažinti ne tik su muzika, bet ir su spalvinga šios Karibų salos istorija.

Pasistūmėjęs geografiškai į pietus, festivalis išlaikys su niekuo nesulyginamą atmosferą bei muzikinę ir kultūrinę dvasią visas festivalio dienas.

Penkios scenos, pasklidusios festivalio teritorijoje, patenkins net pačius išrankiausius: organizatoriai anonsavo beveik pusšimtį vardų, tarp kurių rasite Jah Shaka, Twinkle Brothers, Channel One, Iration Steppas and Echo Ranks, Congo Natty bei daugelį kitų.

Be viso muzikinio gėrio, kuris prasidės kasdien vidudienį ir baigsis sulig ateinančios dienos aušra, lauks maitinimo zona su bene daugumos pasaulio šalių virtuvėmis bei jogos užsiėmimai ir žaidimų zonos vaikams. Festivalio lokacija ir Jamaikietiški ritmai susilieję į vieną visumą tikrai nepaliks abejingų.

Festivalio bilieto kaina be vietos palapinių miestelyje – 90 EUR.  Daugiau informacijos apie bilietus ir kt. ČIA


Komentuok:
*Reklama
DNO