Menu
 
 

„Lilas ir Innomine“ – neeilinė data, neeilinis ir koncertas

2018 03 21  16:50  |  M.I.C. Naujienos

Lilas ir Innomine

Nuotraukos – Dainiaus Čėplos ©

Artėjanti balandžio 1-oji hip-hop‘o muzikos gerbėjams – dviguba šventė. Šv. Velykų vakarą Kauno urbanistinėje koncertų erdvėje „Gargaras“ jų lauks bene populiariausio mūsų šalies hip-hop‘o dueto „Lilas ir Innomine“ pasirodymas.

Rudens pabaigoje išleidę ketvirtąjį albumą „Leisk man šlykštėtis“ ir surengę jo pristatymo turą didžiosiose Lietuvos arenose, „Lilas ir Innomine“ jau trečiąjį kartą sugrįžta į Kauno muzikos loftą „Gargaras“. Duetas pasakoja, jog didelio skirtumo tarp koncertų kelis tūkstančius klausytojų talpinančiose arenose ir keliskart mažesnėse muzikinėse erdvėse jie nejaučia.

„Mūsų tikslas visuomet yra tas pats – tai gerai praleistas vakaras. Tiek mums patiems, tiek klausytojams. Jeigu toks vakaras pavyksta, nėra skirtumo, kokio dydžio erdvėje jis įvyko“,– pasakoja muzikantai.

Jau kurį laiką tarp mūsų šalies muzikantų ir atlikėjų sklando kalbos, jog Kauno publika yra bene svetingiausia ir šilčiausia visoje Lietuvoje. Tokiam teiginiui pritaria ir „Lilas ir Innomine“ nariai – jie sako, jog kiekvieną kartą koncertų šiame mieste laukia su dideliu nekantrumu.

„Kauno publika yra tikrai kažkas neįtikėtino. Gal čia tik mums taip pasisekė, gal taip sutapo, bet į Kauną visuomet važiuojame kaip į gerą vakarėlį pas senus bičiulius. Net neabejojame, jog ir šis kartas nebus išimtis“, – įsitikinę reperiai.

Lilas ir Innomine

Muzikantai atskleidžia, jog kauniečiams yra paruošę pusantros valandos trunkančią programą, per kurią laiko atsipūsti nebus. „Pagrosime viską, ką turime geriausio, – sako atlikėjai. – Programą sudėjome taip, kad vakarėlis tęstųsi nuo pirmojo iki paskutiniojo akordo.“

„Gargaro“ vadovas Rimvydas Rukaitis džiaugiasi, jog jau beveik 7 metus iš eilės, per didžiausias metų šventes kauniečius gali pakviesti į stipriausių mūsų šalies muzikantų koncertus.

„Neeilinė data – neeilinis ir koncertas. Labai smagu, jog „Lilas ir Innomine“ vėl sugrįžta į „Gargarą“ – tai, ką jie koncertų metu veikia ant scenos, yra aukščiausios kokybės ir profesionalumo pavyzdys. Jau dabar aišku, jog „Gargaras“ tą vakarą bus pilnas – kauniečiai žino, kas yra gera muzika.“


Komentuok:
*Reklama
DNO