Menu
 
 

Interviu su Olivia Herdt: „Caros vardas man iki tol nebuvo žinomas“

2015 04 14  12:14  |  Pokalbiai

Interviu su Olivia Herdt: „Caros vardas man iki tol nebuvo žinomas“

Asmeninio archyvo nuotraukos

Olivia Herdt – 14 metų mergina, gyvenanti tolimajame Urugvajuje. Iš pažiūros ji gyveno paprastą ir ramų gyvenimą: kaip ir dauguma jos amžiaus paauglių, Oli (taip ją vadina artimieji) mėgsta muziką bei aktyvų laisvalaikį. Tačiau kai prieš porą metų jos draugė parodė Caros Delevingne nuotrauką, įprasta merginos kasdienybė pasikeitė. O vos prieš savaitę, Cosmopolitan UK, Daily Mail, Huffington Post, Fashion Gone Rouge ir kt. portalų dėka, apie neįtikėtinai, kaip du vandens lašai, panašią į modelį ir aktorę Carą Delevingne merginą, ši žinia spėjo apskrieti beveik visą pasaulį. Neįtikėtina, bet Olivia ne tik turi analogiškus veido bruožus, sugeba atkartoti žymiąsias Caros veido išraiškas, bet ir yra apdovanota kone identišku balso tembru. Nors merginos Instagram paskyra tiesiog „lūžta“ nuo kasdien sparčiai augančio sekėjų skaičiaus, tačiau paklausta, ką apie tai mano, ji nedaugžodžiauja.

Su Olivia kalbėjomės ne tik apie jos stulbinančius panašumus į Carą, bet ir apie paprastus kasdienius dalykus.

Kaip save pristatytumei žmonėms, kurie tavęs nepažįsta?

Manau, kad esu iš tų žmonių, kurie dažniausiai būna nusiteikę pozityviai. Man patinka padėti kitiems bei dalintis su žmonėmis mylimais ir džiugiais dalykais.

Kada ir kaip supratai, kad esi panaši į garsų modelį Carą Delevingne?

Tiesą pasakius, aš apie tai nieko nežinojau. Tai įvyko prieš porą metų. Vieną dieną pas mane atėjusi draugė man pasakė, kad esu neįtikėtinai panaši į ją. Prisipažinsiu, kad Caros Delevingne vardas man iki tol nebuvo žinomas ir nenutuokiau, kad gali taip įvykti. Visa tai man kelia malonų jaudulį.

Kaip manai, ar tavo stulbinantis panašumas į supermodelį yra tik išorinis, ar turi ir panašių vidinių, charakterio savybių?

Nesu tikra, veikiau tik keletu dalykų esame panašios. Kaip ir Cara, esu linksmo būdo, mėgstu juokauti. Tačiau manau, kad kiekviena iš mūsų esame unikalios ir išskirtinės asmenybės.

Esi minėjusi, kad Cara yra tavo idealas. Kas tau joje labiausiai patinka? Kokie kiti žmonės tau imponuoja labiausiai?

Man tiesiog patinka Caros asmenybė bei jos išskirtinis stilius. Tačiau iš kitų žmonių, darančių man įtaką, įvardinčiau dainininkę Hayley Williams iš grupės Paramore, aktorę ir atlikėją Taylor Momsen bei blogerę Felice Fawn.

Interviu su Olivia Herdt: „Caros vardas man iki tol nebuvo žinomas“

Jeigu vieną dieną sutiktumei Carą, ko jos paklaustumei?

Visų pirma norėčiau jai pasakyti, kad labai ją myliu! Antra, kartu su ja pasidaryčiau 399 asmenukes (juokiasi). Dar norėčiau paklausti, ar ji matė straipsnius apie mane ir ją. Tiesą pasakius, būtų puiku, jei Cara mane pastebėtų.

Ką veiki laisvu nuo mokslų metu? Ar turi mėgstamų užsiėmimų?

Didžiąją laiko dalį užima muzika. Aš groju smuiku bei dainuoju. Tačiau labai mėgstu ir sportą! Žaidžiu tenisą bei užsiimu dailiuoju čiuožimu.

Neseniai mačiau tavo naujausią video, kuriame tu atlieki dainą „Sun don’t shine“. Beje, šią dainą yra atlikusi ir Cara. Kiek laiko dainuoji? Kokios muzikos pati klausaisi?

Pradėjau dainuoti būdama vos ketverių. Tačiau tik vienuolikos supratau, kad muzika ir dainavimas yra mano kelias. Labiausiai mėgstu klausytis indie bei roko: Grouplove, Paramore, Coldplay, Lorde, FKA twigs, You me at six, The Kooks ir pan. O jei klausiate apie pačius mylimiausius atlikėjus, įvardinčiau būtent Taylor Momsen ir Hayley Williams – jos dainuoja nuostabiai, Chrisas Martinas taipogi!

Kokia yra tavo gyvenimo svajonė? Kuom norėtumei tapti?

Žinoma, šiuo metu norėčiau susitikti su Cara. O labiausiai – tapti dainininke ar smuikininke, galbūt ir toliau užsiimti dailiuoju čiuožimu. Tačiau mano šalyje pastarajai veiklai nėra sąlygų. Tad tikiuosi greitu metu persikelti gyventi kitur.

Dėkoju už pokalbį!

Interviu su Olivia Herdt: „Caros vardas man iki tol nebuvo žinomas“

Interviu su Olivia Herdt: „Caros vardas man iki tol nebuvo žinomas“


Komentuok:
*Reklama