Menu
 
 

Intymūs Tim Walker kadrai gruodžio „Vogue UK“

2013 11 23  21:46  |  Aktualijos

Intymūs Tim Walker kadrai

Nuotraukos: thesharper.blogspot.com/2013/11/kate-moss-by-tim-walker-for-uk-vogue.html

Regis, kiekvienais metais žiemos šventės ateina vis anksčiau, kaip ir bėgant laikui vis greičiau apsisuka tas 365 dienų ratas. Pasaulis tikrai šiek tiek eina iš proto – medžiai tik spėjo numesti lapus, o parduotuvės jau pripildytos bedvasių Kalėdinių atributų, prekeiviai mus skatina pirkti šlamštą, kad prikauptume „bonuso taškų“ draugų ir artimųjų (o gal ir visiškai nereikšmingų žmonių) akyse.

Todėl labai nudžiugino Vogue UK leidiniui paruošta fotosesija, pavadinimu Made in Britain (vert. „Pagaminta Britanijoje“). Tai – intymus, labai rudeniškas fotografo Tim Walker, manekenės Kate Moss ir stilistės Kate Phelan darbas, skatinantis grįžti prie savųjų šaknų bei individualaus mados palikimo. Kiekviena nuotrauka – tai istorija, legenda ir priminimas. Drabužiai šiuose kadruose tarytum išties atgimsta su siela, – nuo žemę dirbančios moters su vilnoniu paltuku iš Lanvin iki išminties deivės, pasipuošusios vos apčiuopiamo šifono suknele, kurta Vivienne Westwood „Gold Label“ linijai.

Komanda skatina sapnuoti medvilniniuose naktinukuose, sapnus dažant Viktorijos laikų nostalgija, kovoti civilio fronte, vedamiems patriotiškumo. Žiūrint į Kate Moss atvaizdą laukuose beveik galime užuosti tą vėsų, drėgną laukų kvapą, o angliškų namų jaukumas primena, kad galbūt kartais geriau pasikuisti namuose ir ant eglutės šiemet kabinti senus, stiklinius žaisliukus, o svarbiausia, – suprasti, kas mes ir iš kur mes esame.

Intymūs Tim Walker kadrai

Intymūs Tim Walker kadrai

Intymūs Tim Walker kadrai

Intymūs Tim Walker kadrai

Intymūs Tim Walker kadrai

Intymūs Tim Walker kadrai


Komentuok:
*Reklama
DNO