Menu
 
 

Kate Moss keliasi už kadro?

2013 10 21  20:04  |  Aktualijos

Kate Moss keliasi už kadro?

Vogue viršelių archyvas.

Šiomis dienomis visas mados pasaulis klega apie dar didesnį Kate Moss įtakos augimą mados industrijoje, mat modelis pereina į mados užkulisių pusę. Nuo šiol Kate Moss matysime ne tik ant viršelių ar populiariausių reklaminių kampanijų fotosesijose, tačiau jos vardas žibės ir prie britiško Vogue kūrybinės komandos sąrašo. Britė oficialiai tampa bendradarbiaujančia Vogue UK mados redaktore!

Kate yra papuošusi net 33 britiško Vogue viršelius bei tapusi pagrindine fotosesijų veikėja nesuskaičiuojamą skaičių kartų. Tai ne pirmas kartas, kai modelis dirba mados industrijos užkulisiuose – 2007 metais ji išleido vardinius kvepalus, taip pat ateinantį pavasarį vėl galėsime išvysti nebe pirmą Kate bendradarbiavimą su Top Shop aprangos linija, tačiau jai dar niekada neteko dalyvauti žurnalo kūrimo procese. Redaktorė Alexander Shulman pasirinko idealią mados redaktorę – modelis vis dar geidžiama užsakovų, sėkminga (per pastaruosius metus 39-erių metų manekenė sugebėjo patrigubinti savo pajamas), ji turi nepriekaištingą stilių ir pažįsta visus įtakingiausius mados pasaulio atstovus. Turbūt neatsirastų nė vieno fotografo, dizainerio ar modelio, kuris atsisakytų dirbti kartu su legendine Kate.

Pirmuosius Kate Moss darbus galėsime išvysti pavasarį, o žurnalas, tikimasi, vien dėl garsiojo modelio vardo žymiai padidins parduodamų leidinių skaičių. Laukdami to tolimojo pavasario, pražysiančio kartu su Moss, pasidairykime į Vogue UK viršelius, kuriuos papuošė Kate.


Komentuok:
*Reklama
DNO