Menu
 
 

It girl – Giovanna Bataglia

2012 06 07  19:27  |  Aktualijos

It girl – Giovanna Bataglia

Nuotraukos: fashionone.tv,sohoheat.blogspot.com, houstonwehaveablog.blogspot.com, nycdauphine.com

Viena stilingiausių Vogue Gioiello & Vogue Pelle (Italijos leidiniai) redaktorių – Giovana Battaglia. Ji ne tik buvusi Dolce & Gabanna modelis ir mūza, Carine Roitfield (galbūt) būsimoji marti, bet dar ir laisvai samdoma stilistė bei bendradarbiaujanti mados redaktorė žurnale W. Lūžis jos karjeroje – iš modelio į redaktorės pareigas – įvyko, kai jai tebuvo dvidešimt aštuoneri…

Giovanna Bataglia

Jeigu yra asmenybė, kuri įkvepia  rengtis taip, kaip turėtų rengtis tikra moteris, be abejonės, tai Giovanna arba Gio, kaip ją trumpindami vadina draugai. Šią moterį retai pamatysi su kelnėmis – Giovanna yra tikras moteriškumo įsikūnijimas, tikra Milano ledi. Jos stilius klasiškai pasakiškas, ji lyg moderni Audrey Hepburn, pagardinta itališku prieskoniu, tad, savaime suprantama, meters apranga – subtili ir elegantiška, bet nereikalaujanti daug pastangų.

Giovanna Bataglia

Iš tiesų ji yra mergina, į kurią  lygiuotis galėtų daug moterų…  Giovanna  mėgsta A silueto paltukus, mini sijonukus, kasdienes kelnes, Fendi rankines ir negali gyventi be aukštakulnių. Redaktorės aksesuarai – tikra atgaiva akims. Jų niekada nebus per daug, niekad nerėks ekstravagantiškai, bet bus puikiai priderinti ir elegantiški.

Giovanna Bataglia

Giovanna Bataglia

Giovanna interpretuoja mados tendencijas, netapdama mados auka, o jos darbai – asmeninio stiliaus atspindys. Įdomus jos stiliaus aspektas: moteris dažnai pasirodo su rūbais, kuriuos jau yra ne kartą vilkėjus, tačiau  pateikia juos taip išradingai, kad jos stilių įsimyli vėl ir vėl…

Giovanna Bataglia

Nuotraukos: maydele.blogspot.com, marjoriescloset.com, lilylemontree.blogspot.com

Šiai personai apibūdinti epitetų maža… Nenustojanti stebinti, moteriška, novatoriška, elegantiška. Kad ir kaip ją apibūdintumėte, Giovanna, tenka pripažinti, viena nuostabiausių Vogue komandos narių visame pasaulyje.


Komentuok:
*Reklama
DNO