Menu
 
 

Jau antrą kartą Vilniuje šėls mados naktis – „Shopping Night Out“

2014 09 23  12:11  |  Aktualijos

Shopping Night Out

Nuotrauka: organizatorių.

Jau spalio 10-ąją, penktadienį, populiariausių sostinės butikų lankytojai bei mados gerbėjai susitiks ir iki vėlyvo vakaro ūš jau antrą kartą rengiamoje „Shopping Night Out“. Vieną naktį senamiesčio parduotuvės plačiai atvers duris ir kvies visus, kuriems rūpi sukurti savitą stilių bei įsisukti į nuotaikingą naktinį apsipirkimą.

„Shopping Night Out“ plakato veidu šį kartą tapo stilistė, portalo „stiliusos.lt“ įkūrėja ir būsima mamytė Agnė Jagelavičiūtė. „Kodėl nešvęsti, jei galime švęsti?! Švęskime madą! Kartais pasiduoti tuštybei nėra jau taip blogai – juk kaip smagu su būriu bendraminčių eiti, matuotis, kvatotis, džiaugtis ir galiausiai namo parsinešti tai, ko galbūt seniai ieškojai,“ – sako Agnė.

Mados naktį duris atvers populiariausi sostinės senamiestyje įsikūrę butikai, juvelyrikos ir spa centrai. Šalia pernai dalyvavusiųjų „Piccolo boutique“, „Decolte“, „Julia Janus“, „Le Muse“, „Boho Chic“, „Moustache boutique“, „Pudrinė“, „Adatytė“, „Butega“, „La Boutique“, „Baltas miškas“ ir kt., prisijungs ir daug naujų vardų –  tai „ModiDu/V Desire“, „Madress“, „Mados butas“, „Trip Shop“, „Private Label“, „Boutique Guru“, „Yurga“, „Meet Cute“, „Aromatų sodas“, „Jupe“, „Pukuota“, „Provanso kvapai“, „NeNuoga“, „Unlabel“, „Aukso avis“, „Alisos dovanėlės“, „Šarka“, „Juodasis karoliukas“, „Mados paslaptys“, „UFF Square“, „Shanti ajurvedos spa centras“, „Terra Recognita galerija“, „REDA design“, „Vinny’s Wine&Spirits“. Ir dar kyla klausimas, ar mada Lietuvoje veši?..

Naktinę mados fiestą rengianti Ieva Vainaitė atskleidžia, kad tokios šventės tikslas – ne tik pakviesti vilniečius į dizainerių butikus, supažindinti su čia teikiamomis paslaugomis, bet ir sukurti išskirtinį mados vakarą senamiesčiui – šurmuliuojantį, atvirą ir kupiną staigmenų. Iki vėlyvos nakties veiksiančios krautuvėlės savo lankytojams rengs programas, siūlys įvairių atrakcijų, netgi išrinks stilingiausią pirkėją, bet svarbiausia – visame senamiestyje šurmuliuos pakili ir stilinga nuotaika.

Rudenį vykstančios įvairios mados naktys populiarios daugelyje pasaulio didmiesčių. Prieš penkerius metus kaip priemonė skatinti vartotojus pirkti ir remti tuo metu nelengvus laikus išgyvenusią mados industriją „Mados naktis“ pirmą kartą surengta vienoje didžiausių mados sostinių – Niujorke. Tuomet panašūs renginiai žaibiškai paplito po visą pasaulį: Australiją, Braziliją, Kiniją, Indiją, Pietų Korėją, Turkiją, Graikiją, Rusiją, Ispaniją, panaktinėti mados gerbėjai kviečiami ir Londone, Paryžiuje, Berlyne, Milane.


Komentuok:
*Reklama