Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos lietui

2014 09 22  13:56  |  Aktualijos

Lietingą dieną nuotaiką gali praskaidrinti tik šeši dalykai – šokoladinis pyragaitis ir penkios SwO rekomendacijos! Kuris šios savaitės pasiūlymas įžiebs kibirkštėles Jūsų akyse?

 

„Gretism“

Gretism

https://www.facebook.com/gretism

Atsikėlus ankstų rytą užklumpa pasirinkimai, pavyzdžiui, ką įsidėti į rankinę (juk kiekviena diena gali atnešti vis naujus nuotykius!). Šį rudenį siūlome rinktis „Gretism“ kuprinę – joje tilps net ir tie daiktai, kurių gali prireikti išsiruošus į tolimiausią kelionę!

„Exit to the city“

Exit to the city

https://www.facebook.com/exittothecity

Skaičių kombinacijos „666“ nebelydi velnio simbolis. Dabar tai – laukiamiausio mėnesio, o gal net ir metų renginio „Exit to The City“ stiliaus formulė! Šešios komandos, šeši pasirodymai, šeši urbanistinio avangardo kupini originalūs žvilgsniai, apipavidalinti video projekcijomis bei „deep techno“ muzika – „Exit to the City“ vakarėlis jau šį ketvirtadieni vyks menų fabrike „Loftas“.

„Rajon“

Rajon

https://www.facebook.com/miliurajon

Šmaikščiai ir ironiškai naujas mados ženklas „Rajon“ parodo tikrąjį Lietuvos rajonų gyvenimą – saulėgrąžas, tamsintus automobilių langus ir juodas kaukes. Tiks tiek dovanai, tiek lauktuvėms ar tiesiog nostalgiškam paauglystės dienų prisiminimui, kabančiam spintoje.

„Soulaccess“

Soulaccess

https://www.facebook.com/yoursoulaccess

Mūsų mylimieji „Soulaccess“ mados mylėtojams pristato rudeniu kvepiančią kaklaraiščių ir peteliškių kolekciją. Beje, ar žinojote, jog jie laimėjo „Geras dizainas 2014“ apdovanojimą?

„Trentemøller“

Trentemøller

http://www.ticketpro.lt/jnp/music/1394111-trentem-ller-lost-tour-2014.html

Pirmą kartą Lietuvoje spalio 5 dieną apsilankys Danijos muzikos vardas „Trentemøller“! Teatro arenoje su gyva grupe jie Teatro arenoje su gyva grupe jie pristatys trečiąjį savo albumą „Lost“. Kaip apibūdinti jų muziką? Štai citata, kuriai nereikia vertimo: „Super cool young euro-trash synth-pop duo“!

Kuri savaitės rekomendacija patiko labiausiai?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO