Menu
 
 

Joan Rivers refleksijos apie madą

2012 06 26  17:03  |  Aktualijos

Joan Rivers refleksijos apie madą

Nuotrauka: belfasttelegraph.co.uk

Amerikoje puikiai žinoma televizijos bei pramogų pasaulio persona Joan Rivers turi tiek drabužių, kiek būtų sunku rasti net tikros fashionistos spintoje. Savo apartamentuose ekscentriškoji dailiosios lyties atstovė slepia stulbinančią blizgančių, kailinių bei plunksnuotų drabužių kolekciją. Tad nėra ko ir stebėtis, jog aktorė turi ir tvirtą savo nuomonę apie madą bei žmones, besidominčius šiuo reiškiniu.

Joan Rivers refleksijos apie madą

Nuotraukos: http://www.timeout.com

Viename vaizdo interviu Joan Rivers pasakė, jog mada turi suteikti džiaugsmo. Na, o kiekviena moteris yra „barbė“, įkalinta savo kūne. Ir visi tie, kurie į madą žiūri pro pirštus – kvailiai. Joan teisi, juk mada, skirta tiems, kurie jaučia, jog privalo save puošti ir prižiūrėti. Tiesa, galbūt kartais mada paverčia mus per dideliais savimylomis, o norėdami atrodyti išraiškingai, tampame beskonybės įsikūnijimu. Apie šį reiškinį blizgesio prisunkto buduaro savininkė taip pat turi savo nuomonę: ,,Jūs ruošiatės kažkur išeiti linksmintis, apsivilkti kokį nors drabužį ir… atrodyti tarsi idiotas. Kodėl to drabužio tiesiog nenusivilkus? Problema išspręsta.”

Taigi, kiekviena moteris turi teisę pasirinkti bei, žinoma, nebijoti keistis. Juk malonūs pokyčiai taip pat gražina tą savąjį ,,aš”. Joan būtent tai ir pabrėžia: ,,nepavyko nustebinti pirmąjį kartą – niekis – pavyks antrą”.

Joan Rivers refleksijos apie madą

Joan Rivers refleksijos apie madą

Rusiško kraujo turinčiai išraiškingai damai papuošalai yra vienas svarbiausių stiliaus akcentų, paverčiantis ją jaunatviška, ryškia ir stulbinančia asmenybe. Pastarųjų Joan turi labai daug ir mielai juos demonstruoja aplinkiniams. Joan taip pat teigia, jog svarbiausia yra ne kaina, o išvaizda – senos rankinės, vintažiniai drabužiai moters spintoje puikuojasi tikdėlto, jog gerai atrodo ir yra kokybiški.

Joan Rivers refleksijos apie madą

Joan Rivers refleksijos apie madą

Regis, Joan turi savotišką mados pojūtį ir tai iš tiesų žavu.

 

Kelionė po Joan Rivers apartamentus:


Komentuok:
*Reklama