Menu
 
 

Geltonoji mada

2012 05 19  17:12  |  Aktualijos

Geltonoji mada

„Būk spalvinga arba lik namuose!“ –  tokiais negailestingais šūkiais mirga madų žurnalai.  Visos neoninės bei pastelinės spalvos šiuo metu yra sezono ašis, tačiau geltona pamažu tampa vyraujančia. Ryški citrinos, šafrono, mimosos, akį rėžianti neoninė ar švelni pastelinė? Šią vasarą  mados topuose karaliauja visi geltonos atspalviai, o mada tampa  beribe erdve jūsų vaizduotei…

Geltona spalva savo pozicijas karščiausių mados tendencijų viršūnėje užsiėmė dar pavasarį.Tada podiumai buvo užtvindyti šiais gyvybingais atspalviais. Galbūt dizaineriai gudriai pasinaudojo moterų noru po žiemos būti pastebėtoms, o galbūt kaltinti galime Chanel mados namus, kurie savo Resort 2012 kolekciją pripildė lengvų, akiai malonių, gaivių citrinos atspalvių.

Geltonoji mada

Nuotraukos:vi.sualize.us, www.mystylishlittlesecret.com, style.com, harpersbazaar.co.uk, shadeofwhim.blogspot.it

Kiti dizaineriai, tokie kaip Stella McCartney, Emilio Pucci, Tory Burch, DVF bei daugelis mados namų (pvz. Bottega Veneta, Burberry)  savo Resort 2012 kolekcijose taip pat pristatė po kelis modelius, kurie vilkėjo geltonos spalvos variacijas… Super ryški geltona – ne šimtis.

Geltonoji mada

Nuotraukos: vanessajackman.blogspot.it, fashionimperative.blogspot.it,chictopia.com, aliciakarastyle.blogspot.it, dgfever.com, alapeach.com,

Kaip vilkėti geltoną?

Įsileiskite į savo spintą truputėlį saulės: šafrano, citrinos ar garstyčių atspalviai – puiki pradžia. Nors tai ir karšta naujiena, deja, taip pat ji ir viena iš sunkiausiai suderinamų.Todėl pirmiausiai reikėtų kritiškai pagalvoti, kaip jūsų geltonąjį stilių paversti tikra sensacija, o ne klouno kostiumu…

Norint, kad ši spalva taptų jūsų drauge, labai svarbu surasti tinkamą atspalvį, kuris derėtų prie jūsų odos tono. Tamsesnė ar garstyčių spalvos geltona puikiai tiks blyškią odą turinčioms moterims. Tuo tarpu rusvą ar alyvuogių atspalvio odą geriausiai paryškins įžūlūs geltoni atspalviai – citrinos ar neoniniai – pabrėšiantys odos švytėjimą.

Geltonoji mada

Nuotraukos: pavlyn.wordpress.com,thestylistaandthefrog.com, belighter.wordpress.com,heartofgoldandluxury.blogspot.it, romantiqueandrebel.com,

Geltona spalva – gana pretenzinga. Ji savaime yra iššaukianti ir energinga, todėl geriausiai žiūrėsis tuomet, kai bus derinama su kremine, smėlio, pilka ar chaki spalvomis. Taigi suporuokite saulėgražų ryškumo marškinius su pablukusiais melsvais džinsais ar vėdrynų spalvos striukę su safari stiliaus chaki sijonu bei neutralia palaidine.

Geltonoji mada

Jei tokios ryškios spalvos jums nėra priimtinos – nepamirškite aksesuarų. Tai gali būti aukštakulniai ar balerinos, akį traukiantis laikrodis ar delninė, o galbūt pakaks ir nagų lako…  Vos kelios ryškios detalės jūsų kasdienį įvaizdį pakeis neatpažįstamai.

Geltonoji mada

Nors geltona spalva vis dar – karšta naujiena, kartais nepamirškite, kad nereikia aklai sekti mados, jei norite būti stilingos!


Komentuok:

*Reklama
DNO