Menu
 
 

Jos karalienė – skrybėlė

2013 07 15  20:23  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Kai karštis tampa kasdieniu palydovu, norisi dviejų dalykų: komforto ir skrybėlių. Nuo šiaudinių iki struktūriškų fedorųNepamirškite, tai puikus prieskonis jūsų įvaizdžiui ir priedanga veidui bei plaukams.

Modernus sportiškumas – ne tik teniso kortuose, bet ir kasdienybėje:

 Modernus sportiškumas

Kaubojiško prieskonio jūsų įvaizdžiui suteiks senuose vesterno filmuose matytos skrybėlės.  Tokio tipo skrybėle puošėsi net pati Kate Middleton! Komfortas, stilius ir apsauga viename – ko daugiau norėti?!

Kaubojiškas prieskonis

Nesvarbu ar esate MJ – Maiklo Džeksono – gerbėjas, ar tiesiog prijaučiantis madai, privalu žinoti viena: šiemet fedora yra vasaros must-have sąrašo viršūnėje!

Fedora

Man, kaip ne pačiai didžiausiai skrybėlių gerbėjai, arčiausiai širdies – didelės plačiakraštės paplūdimio gražuolės. Puiki apsauga veidui bei plaukams, o slaptiems gerbėjams – intriguojanti paslaptis, kas gi slepiasi po ta skrybėle…

Didelės plačiakraštės skrybėlės

Interpretuokite, nebijoke žaisti su skrybėlėmis – tegu ji būna originali ir atspindinti nuotaiką, dekoruota neoniniu krašteliu ar net dryžuota, o galbūt… pasiskolinta iš vaikino? Smagių karščių!

Jos karalienė – skrybėlė

Nuotraukos: ashioncappuccino.com, cristinahh.wordpress.com, styluste.com , mydaily.co.uk, fashioni.st , mirror.co.uk

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:Komentarai uždaryti.

Reklama
Yaska Art