Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 07 15  12:02  |  Aktualijos

Vasara tik spėjo įpusėti, tačiau jau nujaučiame artėjantį rudenį ir jo palydą: kam darbas, kam mokykla, kam universitetas. Šią širdį nerimu graužiančią mintį bandome nuvyti šalin festivalių karavanu, saulės maudynėmis kurortuose ar civilizacijos prisibijančioje, žaliuojančioje sodyboje. Na, jei vis tik laikas klaustrofobiškai pradėjo spausti, metas iš anksto susikurti naujus šarvus kovoje su ateinančiu sezonu!

… ir Hario Poterio gerbėjai

Wicked Clothes kaupia viską – nuo frazėmis apie žiobarus išrašinėtų megztinių iki palaidinių su nuorodomis, kur… moters vieta. Viskas šmaikštu ir labai nauja.

http://www.wickedclothes.com/

 Wicked Clothes

Lietuviška gentis

Elektroninė rankdarbių parduotuvė www.etsy.com supažindino su unikalių, genčių raštais margintų rankinių kūrėja, kuri, kaip supratome iš nemokamo siuntimo, yra lietuvė! Susipažįstam!

http://www.etsy.com/shop/CORIUMI

https://www.facebook.com/Coriumi

http://www.coriumi.com/

Lietuviška gentis

Beisbolas

Cara Delevingne stilių seka ar nors akies krašteliu stebi visi mados gerbėjai. Patrakęs britų modelis stebina laisvu, išskirtiniu stiliumi. Rekomenduotinas atributas iš Caros spintos – beisbolininko švarkelis arba kepurė.

Cara Delevingne

Nuotraukos: lifestylehunters.com,
superstarmagazine.com

Nuo karūnų iki vienaragių

Internetinę papuošalų parduotuvę ,,Regalrose’’ būtina aplankyti vien dėl smalsumo: čia parduodami ne eiliniai žiedai su širdelėmis, o vienaragio ragą imituojantys pakabučiai, karūnos, erškėčių vainiko simboliai, apyrankės ir dar įdomesni papuošalai.

http://www.regalrose.com

Regalrose

Prisijunk!

Beveik perkopę 5 tūkstančių fanų ribą facebook puslapyje, kviečiame prisijungti naujus madomanus į mūsų komandą. Pildomės ir plečiame portalo komandos gretas: ieškome ir reklamos vadybininkų, ir entuziastingų operatorių – tiesą sakant, visų talentų!

http://www.swo.lt/prisijunk-prie-swo-komandos/

SwO ieško

Išrink savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO