Menu
 
 

Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir „Sauths“

2017 06 01  17:33  |  Aktualijos

Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Nuotraukos – www.sauths.lt

Prekės ženklas „Sauths“ džiugina dar viena naujiena. Šįkart tai – vasarai skirtų drabužių kapsulė, kurta drauge su neseniai mama tapusia televizijos laidų vedėja, aktore, socialinių projektų iniciatore Jurgita Jurkute-Širvaite.

Aukščiausios kokybės lino pluoštas – šios šiltojo sezono kapsulės pagrindas, įkvėpęs gražiai partnerystei. „Lino medžiagos asociacijos su natūralumu labai organiškai nulėmė tai, jog prisidėti prie kolekcijos kūrimo pasiūlėme būtent Jurgitai. Ji – moteriška, šilta ir brandi asmenybė – šie bruožai puikiai atliepia savybes, apie kurias galvojant gimsta „Sauths“ gaminiai“, – apie bendradarbiavimo idėjos gimimą pasakoja prekės ženklo įkūrėjai. „Mūsų prekės ženklo filosofijos pagrindas – kelionės: ne tik po įvairias šalis, bet ir per gyvenimą. Jurgita puikiai atspindi gyvenimą kaip kelionę, spinduliuodama šypseną, laisvę ir harmoniją“, – teigė jie.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė

 „Mane labiausiai sužavėjo trys dalykai: pirma – tai, jog visi rūbai gaminami Lietuvoje. Antra – pasirinktas audinys, kadangi lietuviškas linas man labai artimas nuo pat vaikystės. Aš, galima sakyti, su juo užaugau. Mano tėtis ilgą laiką dirbo lino fabrike, o mama vis dar dirba didelėje lino produktus gaminančioje įmonėje Plungėje, tad puikiai jaučiu šį audinį ir žinau, koks netikėtas ir originalus jis gali būti. Trečia – man buvo suteikta galimybė prisidėti prie drabužių dizaino kūrimo. Būti tik modeliu – ne man, svarbu buvo įdėti dalį savo širdies ir pozityvių minčių. Esu tikra, jog, įsigijusios vieną ar kitą gaminį, moterys pajus tą teigiamą energiją, nusišypsos sau, o tada ir likęs pasaulis šypsosis joms.“

Jurgita Jurkutė-Širvaitė


Komentuok:
*Reklama
DNO