Menu
 
 

Natūralaus lino transformacijos

2017 04 20  15:25  |  Aktualijos

Sauths - SwO magazine

Nuotraukos – „Sauths“ asmeninio archyvo

Lietuviškas prekės ženklas „Sauths“ pristato savo pirmąją spalvų gausumu žavinčią 2017-ųjų pavasario-vasaros kolekciją.

Naujoji kolekcija dedikuota natūraliam, aukštos kokybės linui. Joje – įvairaus ilgio, siluetų ir kolorito suknelės. Sau artimus modelius galės atrasti tiek ryškių spalvų ir detalių, tiek pastelinių atspalvių ir minimalizmo mylėtojos. Kolekcija skirta aktyvioms moterims, ieškančioms ne tik išskirtinumą, bet ir komfortą, judesių laisvumą užtikrinančių drabužių. „Stengiamės, kad mūsų suknelės moterims būtų tarsi antra oda, savo universalumu tinkanti ir skrydžiui, ir vakarienei restorane, ir ilgiems pasivaikščiojimams palei vandenyną” – pasakoja prekės ženklo įkūrėjai,– „šia kolekcija norėjome paneigti vyraujantį stereotipą apie liną – parodyti, jog jis toli gražu nėra nuobodi medžiaga ir gali atrodyti išskirtinai bei originaliai.“

Naujosios vasaros kolekcijos fotosesijai buvo pasirinktas nuostabus Činkve Terės (it. Cinque Terre – „penkios žemės“) regionas Italijos Rivjeros pakrantėje.

Prekės ženklo pavadinimas kalba pats už save: asocijuojasi su kelionėmis, nuotykiais bei jų metu besikuriančiomis naujomis istorijomis. Visi gaminiai pavadinti skirtingais miestais, tad su savimi jau „atsineša“ istorijos užuomazgas.

Mados ir stiliaus startuolis siekia „Sauths“ paversti tokiu, be kurio neįsivaizduojamas kelionių garderobo planavimas ir pastebi, kad atsiranda vis daugiau žmonių, prioritetą teikiančių kokybei, tokiu būdu mažinant vartotojiškumą ir skatinant atsakingą bei tvarią madą.

Sauths - SwO magazine

Sauths - SwO magazine

Šią pavasario-vasaros kolekciją lydės ir kiti įdomūs projektai. Vienas iš jų – lininių drabužių kapsulė, kurta kartu su laidų vedėja, aktore, modeliu ir socialinių iniciatyvų autore Jurgita Jurkute.


Komentuok:
*Reklama
DNO