Menu
 
 

Ką slėpsime po kepurėmis? Rudens/žiemos plaukų tendencijos

2013 09 30  20:14  |  Aktualijos

Rudens/žiemos plaukų tendencijos

Mūsų plaukai nuo seno yra ypatingas, magiškas ir puošnus atributas. Moterys, išgyvendamos esminius pokyčius, arba geisdamos naujovių savo gyvenime, pirmiausia pakeičia ne ką kitą, o šukuoseną. Šį kartą esminiu pokyčiu tampa metų laikas – ruduo. Kokias šukuosenas ir kirpimus mums siūlo plaukų stilistai madų savaitėse? Kokį grožį netrukus slėpsime po skaromis, kepurėmis ir kapišonais?

Uodegėlės

Panašią šukuoseną, ko gero, didžioji mūsų dalis nešiojo mokykloje. Netvarkingos, žemai surištos uodegėlės apsaugos mus nuo papildomo streso dėl vėjo suveltų ir ištaršytų plaukų.

Šlapi plaukai

O taip, ruduo šį efektą gali sukurti be didelių pastangų. Prada mados namų plaukų stilistė teigia, kad „šlapi plaukai“ sukuria įspūdį, jog tu besiruošdama tiesiog užmiršai pasirūpinti savo plaukais, o tai, pasak šio sezono mados namų filosifijos – dar ir kaip seksualu.

Purumas

Šiaušk, kelk, suk, purenk, kedenk – kuo daugiau apimties, tuo geriau.

Kasos

Į kasą supintus plaukus pagyvink juostelėmis bei skarelėmis. Pačią kasą gali pinti skirtingais būdais, paversti ją lankeliu ar net skiautere…

Kuodukai

Pailsėkime nuo tų milžiniškų ir tvarkingų „Juodosios gulbės“ kuodukų ir iškeiskime juos į paprastus, suveltus, išsitaršiusius kuodelius…

Toms, kurios nemėgsta plaukų rištis, stilistai siūlo šukuosenos „nesutvarkyti iki tobulumo“, t. y. palikti neišbaigtumo įspūdį, nebaigtas formuoti bangas ir pan. Trumpai tariant, šį rudenį oficialiai galime pamiršti preciziškai sušukuotus plaukus ir padėkoti vėjui, kad jo dėka visos galime atrodyti itin stilingos.

Rudens/žiemos plaukų tendencijos

Rudens/žiemos plaukų tendencijos

Rudens/žiemos plaukų tendencijos

Nuotraukos: Pinterest


Komentuok:
*Reklama
DNO