Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 09 30  14:40  |  Aktualijos

Galvojate, jog rudenį miesto ritmas sulėtės? Nesijaudinkite, Lietuvos dizaineriai bei renginių organizatoriai neleis liūdėti tamsiais vakarais. SwO rekomendacijos praneša apie šios savaitės naujienas – must do & see.

Viena puiki naktis

Sirius

https://www.facebook.com/events/708528412494577/

Festivalių sezono dar neuždarome ir skubame į vienos nakties festivalį „Sirius“, kurį įsiūbuos Didžiosios Britanijos ir Lietuvos dj. Susitinkame prie Black Space Club scenos.

Gyvenimas regio ritmu

Hostelis ir baras JAMAIKA

https://www.facebook.com/HostelJamaika

Viską, ko reikia nuotaikingam savaitgalio vakarėliui Vilniuje, dabar galite rasti vienoje vietoje, – hostelis ir baras „JAMAIKA“ pašokdins, pamaitins ir apgyvendins jus pačiame miesto centre.

Traukiame prie jūros

Šip Šop

https://www.facebook.com/sipsoponline

Ne tik Vilnius yra stilingas miestas! Klaipėdoje atsidaręs butikas „Šip Šop“ džiugina klientus Lilijos Larionovos, Agnės Kuzmickaitės bei kitų Lietuvos dizainerių darbais.

Streikas!

Romo Zabarausko režisuotas filmas „We Will Riot“ abejingų nepaliko. Įvertinkite juosta ir Lietuvos beatmaker’ių kurtą garso takelį patys „Pasakos“ ir „Multikino“ kino salėse.

Metas naujam rankinukui?

Dob shop

https://www.facebook.com/dobshop

„Dob shop“ rankinės lydės Jus kiekvieną dieną, kad ir kur beitumėte. Kasdienai dizainerė siūlo rankines, festivaliui – kuprines, o prašmatniam vakarėliui – delnines.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO