Menu
 
 

Rudens makiažo tendencijos: Darija ir Justė rekomenduoja

2013 09 05  11:55  |  Aktualijos

Darija: Kiekvieną sezoną garsiausi mados namai, profesionalios kosmetikos linijos bei dizaineriai diktuoja makiažo tendencijas, kurių, žinoma, neprivalote laikytis, bet galite pasisemti tikrai puikių idėjų ir, atėjus svarbesnei progai, atrodyti itin skoningai, madingai ir gražiai.

Justė: Man patinka stebėti, kaip keičiantis metų laikams žmonės transformuojasi. Po truputį iš sandėliukų, spintų gilumos traukia suglamžytus, trumpam užmirštus rūbus ir pratinasi dėvėti mažiau/daugiau sluoksnių ant savo kūnų. Gatvės prisipildo kelių tipų žmonėmis: vieni ignoruoja sezoniškumą, kiti paskuba, treti, kiek įmanydami, stengiasi eiti koja kojon su oru. Kiekvieną sezoną mados namai mums siūlo persikūnyti vis į kitą moterį  kartais jaunatvišką ir nepriklausomą, kartais santūrią ir elegantišką. Visą šią transformaciją vainikuoja naujos makiažo tendencijos.

Katės akys

Darija: Šį rudenį ir vėl madingos katės akys. Tačiau nebijokite eksperimentuoti – kontūras gali būti labai storas, stipriai užriestu sparneliu, visai nebūtina, kad jis būtų juodas. Christian Dior šiemet pasirinko ledo mėlynumo kontūrą. Taip pat jis gali būti dekoruotas taškeliais, brūkšneliais, kristalais ar net punktyrine linija – būtent tokį makiažą sukūrė CoverGirl vizažistė Pat McGrath. O štai Kenzo pristatė kontūrą ant apatinio akies voko, kuris atrodo išties įdomiai.

Katės akys

Iš kairės: Dior, Kenzo. Mados namų archyvų nuotraukos.

Justė: Katės akys – nemirštanti septinto dešimtmečio klasika, kurią be jau minėtų  Kenzo, Cristian Dior drąsiai tobulina mados namai Anna Sui, Monique Lhullier, Jason Wu, Lanvin. Storesni, ilgesni, spalvoti, papildyti dekoro motyvais, išsklaidyti – akių kontūrai šį sezoną tampa drąsiu ir reikalingu akcentu.

Katės akys

Iš kairės: Anna Sui, Lanvin.

Oranžinis dūmas apie akis

Darija: „Must have“ akių šešėlių spalva šį rudenį – šilta ir prabangi oranžinė! Šią spalvą rekomenduoja Revlon visažo meistrė Gucci Westman, MAC visažistas Tom Pecheux bei Givenchy ir BCBG mados namai.

Justė: Givenchy, BCBG, J. Mendel oranžinio atspalvio akių šešėliais kuria akies formą. Šio atspalvio akių šešėlių pagalba greitai galime sukurti paprastą, bet kartu prabangų įvaizdį. Tokie šešėliai labiausiai tinka šiltų veido bruožų savininkėms.

Oranžinis dūmas apie akis

Iš kairės: BCBG, Givenchy nuotr.

Oranžinis dūmas apie akis

Iš kairės: Gucci, J. Mendel nuotr.

Violetinio atspalvio akių šešėliai

Justė:Vasarą ant podiumo karaliavo žalia ir mėlyna spalvos. MaxMara, Giles ir Gucci į makiažo pasaulį grąžina violetinę spalvą. Populiariausi atspalviai – rudai violetinis arba džiovintos slyvos tonas.

Violetinio atspalvio akių šešėliai

Iš kairės: MaxMara, Gucci, Jason Wu.

Blizgučiai

Darija: Jei jau visos spalvos atsibodo, nebijokite sublizgėti, tik svarbiausia – tinkamu metu ir tinkamoje vietoje. Blizgančias akis pasirinko MAC vizažistė Donna Karan kolekcijai ir mados namų Chanel makiažo meistras Peter Philips.

Blizgučiai

Iš kairės: MAC, Chanel nuotr.

Justė: Galbūt tai ne pati ryškiausia tendencija, bet Chanel siūlo blizgučiais dengti viršutinę blakstienų augimo liniją. Tuo tarpu mados namai Thakoon – visą akies voką. Dienai netinkamas sprendimas, bet sutemus…

Blizgučiai

Iš kairės: Thakoon, Chanel.

Raudonos lūpos

Justė: Ryškios raudonos lūpos išlieka ir šio sezono favoritėmis.  Kokios jos turėtų būti – blizgios ar matinės, vieno ar dviejų sluoksnių lūpų dažų, kraujo ar vyno raudonumo atspalvio – pasirink pati, bet rudenį mūsų lūpos bus ryškios ir tik drąsiausi ryšis jas bučiuoti.

Raudonos lūpos

Iš kairės: Marc by Marc Jacobs, Nina Ricci.

Raudonos lūpos

Iš kairės: Costello Tagliapietra, Oscar de la Renta.

Darija: Daugelis, kaip jau tapo įprasta, liko ištikimi raudonam lūpdažiui, tad jis ir vėl karaliauja ant podiumų ir reklamų stendų. Nebijokite eksperimentuoti su lūpdažio atspalviais ir tekstūromis. Atspalviai šiemet madingi labai įvairūs: nuo visai šviesių, švelniai raudonų lūpų iki ekstravagantiškų kraujo raudonio atspalvio, nuo matinių iki ombre stiliaus.

Na, ir pabaigai dar truputis klasikos – burgundiško vyno spalvos lūpdažis. Ilgėjantys rudens vakarai, pripildytos vyno taurės, gera kompanija ir smilkstantis židinys – visa tai, ko reikia jaukiam rudeniškam laisvalaikio praleidimui. Louis Vuitton, Miu Miu, MAC šiai spalvai neabejingi.

Raudonos lūpos

Iš kairės: Phillip Lim, Vera Wang, Louis Vuitton


Komentuok:
*