Menu
 
 

„Kabloonak“ ir aptingusių gitarų garsai

2018 07 03  13:56  |  M.I.C. Naujienos

Kabloonak

Kabloonak – kadras iš „Lazy guitar“ video ©

Lietuvos danguje pakibus tingaus oro debesims, tingi net ir muzikantų gitaros. „Lazy guitar“ – tai naujausias atlikėjo „Kabloonak“ kūrinys, šiandien pristatomas klausytojams. Lydimas gyvo garso ir vaizdo klipo, jis prognozuoja vienintelį šią vasarą „Kabloonak“ koncertą bei artėjantį antrąjį albumą.

„Lazy guitar“ video, kuriuo dalinuosi, yra gyvas atlikimas iš šių metų „Tilto Namų festivalio“. Vaizdus pagavo Ignė Narbutaitė ir Jokūbas Lapinskas, montavo – vėl Ignė, garsą įrašė Tomas Verbaitis, o jį sutvarkė Vytas Rasimavicius. „Lazy guitar“ yra iš dar neišleisto albumo, kuris po truputį įgyja formą ir, labai tikiuosi, bus pristatytas rudenį“, – sako „Kabloonak“.   

Nors 2016 metais pasirodžiusį, nostalgijos pilną debiutinį albumą „Piano out of tune” gerai įvertino beveik visi, jį girdėję, „Kabloonak“ vis dar puikiai limpa „neatrasto atlikėjo“ vardas. Daugelis klausėsi būgnininko Jono Narbuto grupėse „Parranda Polar“, prieš kurį laiką – ir „Garbanotas Bosistas“, „Bekešo vilkai“, grupėje su Alina Orlova. Daug mažiau girdėjo jį solo projekte „Kabloonak“.

Kabloonak – SwO magazine

Nuotrauka – Igno Avizinio ©

„Išleidęs albumą grupės gyvam atlikimui nebuvau surinkęs. Kabloonak muzika, apart poros performansų „Tylos“ festivalyje ir kūrinių atlikimo spektaklyje „Fantazijus” liko daugiau internetiniam pavidale. O aš toliau, kaip pratęs, įrašinėjau dainas. Niekad neįsivaizdavau, jog praeis beveik dveji metai iki kol dar kartą paleisiu kažką į eterį, – pasakoja Jonas.

„Ypatingai procesą sustabdęs įvykis buvo tai, jog beveik įpusėtą rašyti albumą iš mano butuko drauge su kompiuteriu išnešė pakviestas pasisvečiuoti nepažįstamasis. Intelektualiai apvogtas ir neturėdamas įrankio įrašams daryti aš visai ilgam nuskendau į stagnaciją. Be to, namuose mėnesiui buvo dingusi elektra ir šlubavo šildymas. Vakarais sėdint prie buržuikės žvakių atokaitoj iš tos visos desperatiškos situacijos vėl pradėjo plaukti dainos“, – prisimena atlikėjas.

Dalį tamsoje atplaukusių naujų dainų galima bus išgirsti jau liepos 31 d., galerijoje – bare „Fantomas“ (Vytauto g. 57). „Pamatysit mane su ta pačia kompanija, kurią matote video. Kadangi visi muzikantai groja po visą svietą, tai bus vienintelis koncertas šią vasara, kai visi rado tam laiko. Labai kviečiu išeiti pasivaikščioti Žvėryno link ir įkišti nosį kieman“, – sako „Kabloonak“.


Komentuok:
*Reklama
DNO