Menu
 
 

Keturi pasaulio kraštai – vienas unikalus albumas

2015 11 03  01:55  |  M.I.C. Naujienos

Keturi pasaulio kraštai – vienas unikalus albumas

Nuotrauka: Marius Vortex

Po penkerių metų pertraukos naują albumą pristatantys Despotin Fam savo globalųjį kūdikį išnešiojo keturiose šalyse – „Vienas“ įrašinėtas įvairiose Lietuvos vietose, taip pat – Londone, Berlyne ir Melburne. Po visą Žemės rutulį išsisklaidžiusių reperių nesustabdė tai, jog juos skiria tūkstančiai kilometrų.

Lietuvos repo scenos senbuviai klausytojams albumą pateikia dalimis – keturiais kas mėnesį internete pasirodančiais mini albumais. Kiekviename jų – po 4 kūrinius. Simboliška, nes grupėje – keturi MC, kurių kiekvienas albume atskleidžia savo požiūrį skirtingomiss vienatvę ir individo egzistenciją gvildenančiomis temomis.

„Vienas“ – tai vieno žmogaus žvilgsnis į pasaulį, iš skirtingų jo kampų. Visomis prasmėmis. Tiek buvimo atskirai nuo kitų, tiek vieno žmogaus požiūrio į gyvenimą ir įvairius jo aspektus“, – pasakojo Despotin Fam MC ir prodiuseris Vitalijus Puzyriovas-Vaiperis.

Vienas iš Despotin Fam grupės albumo "Vienas" viršeliu.

Vienas iš Despotin Fam grupės albumo “Vienas” viršeliu.

Išgirsti naujus kūrinius ir sekti albumo gimimą galite grupės Bandcamp paskyroje, Spotify muzikos platfomoje arba iTunes parduotuvėje.

Pirmosios dvi iš keturių albumo dalys:

http://despotinfam.bandcamp.com/album/vienas-1-4

http://despotinfam.bandcamp.com/album/vienas-2-4

Paskutinis leidinys iš Despotin Fam stovyklos dienos šviesą išvydo dar 2010-ųjų vasarą, kuomet grupė išleido greitai išpopuliarėjusį „Odisėja 49“.

Vieni iš Despotin Fam grupės albumo "Vienas" viršeliu.

Vieni iš Despotin Fam grupės albumo “Vienas” viršeliu.


Komentuok:
*Reklama