Menu
 
 

„Kino po žvaigždėmis“ atidarymas šiemet – itin saldus

2015 06 17  18:11  |  Aktualijos

Kadras iš filmo Stebuklai

Kadras iš filmo „Stebuklai”

Birželio 18 d. šeštus metus iš eilės Šiuolaikinio meno centro (ŠMC) kieme bus atidarytas didžiausius kino mėgėjų būrius subursiantis projektas Kinas po žvaigždėmis“, kuris šiemet vasarinį kino sezoną pradės medumi kvepiančia Kanų kino festivalio žiuri prizą laimėjusia drama Stebuklai“ ir smagia kino dūzge.

Centrinės Italijos vaizdai ir bitininkystės siurrealizmas – tokiais vaizdais iš filmo Stebuklai” pradėsime vasaros kino vakarus, juolab, kad ŠMC kiemelyje susirinkę kino mylėtojai iš tiesų šiek tiek primena bičių spiečių. Tik mes jiems vietoje žiedų žadame paberti gardžių kino filmų, į kuriuos kviesime mėgautis šiltais vasaros vakarais”, – pasakojo pati bites auginanti Andrė Balžekienė, kino teatro „Pasaka“ vadovė ir viena iš projekto „Kinas po žvaigždėmis“ sumanytojų.

Filmas Stebuklai” pasakoja apie paauglę Dželzominą, kuri yra Italijoje esančio bičių ūkio galva, bei jos santykį su ūkį valdančiu tėvu ir seserimis. Filmas ne veltui buvo pastebėtas Kanuose – išskirtinės siurrealistinės scenos su bitėmis tarytum įtraukia žiūrovus į bičių spiečių, abejingų nepaliks ir Italijos gamtos vaizdai bei, žinoma, Monica Belucci, filme suvaidinusi televizijos laidų vedėją, kuri yra pusiau reali, pusiau mistinė būtybė.

Jau antrąją kino naktį „Kinas po žvaigždėmis“ įsilies į sostinėje vyksiančią Kultūros naktį ir drauge su Šiaurės ministrų tarybos biuru nemokamai rodys trumpametražius filmus, atkeliavusius iš Danijos, Švedijos, Norvegijos. Šeštadienį vasaros kino ekrane – didžiulio populiarumo sulaukęs Xavier Dolan filmas „Mamytė”, šiemet atidaręs „Kino pavasarį”.

Nuotraukose: Kadrai iš pirmojo „Kinas po žvaigždėmis“ savaitgalio filmų: Stebuklai” ir „Mamytė”.

Kadras iš filmo „Stebuklai”

Kadras iš filmo „Stebuklai”

Kadras iš filmo „Stebuklai”

Kadras iš filmo „Stebuklai”

Kadras iš filmo „Le Meravigliei”

Kadras iš filmo „Le Meravigliei”

Kadras iš filmo „Mamytė”

Kadras iš filmo „Mamytė”


Komentuok:
*Reklama