Menu
 
 

Po filmo: amžius ne riba!

2014 12 07  18:09  |  Aktualijos

Po filmo: amžius ne riba!

Nuotrauka: kadras iš filmo.

Nėra nieko geriau už moteris, kurios jau būdamos garbaus amžiaus, nepasiduoda visuomenės spaudimui ir sugeba ieškoti naujų stilių, mėgautis savo atvaizdu veidrodyje ir išlaikyti pozityvų mąstymą. Neseniai kino teatruose pasirodęs Linos Plioplytės filmas „Amžinai stilingos“ (Advanced style) suteikia vilties, kad ir mes, lietuvės, išėjusios į pensiją nenukabinsime nosies, o ieškosime savęs ir laisvai reikšime meilę gyvenimui.

„Amžinai stilingos“ – tai dokumentika apie ekstravagantiškas ir išraiškingas niujorkietes, besimėgaujančias solidžiu savo amžiumi (jauniausiai filmo herojei yra 62-eji), tačiau negalvokite, kad filmas vien apie stilių. Moterys jame išgyvena savas dramas, laimes ir nelaimes, dalinasi patirtimi – net jei apie tai tik nuotrupomis ar juokais užsimena kamerai. Žiūrint į tokias skirtingas ir atviras senjores nejučia susimąstai apie savo paties požiūrį į gyvenimą aplink, į ką kreipi dėmesį ir ko sieki. Žaviausia filmo dalis tikriausiai ir yra ta, kad visos moterys tiki meile, o ne viena jų vis dar ieško savojo princo. Ką belieka pasakyti – jis gali būti už kiekvieno kampo!

Po premjeros Lina dalinosi įspūdžiais ir pasakojo apie „Amžinai stilingų“ atsiradimą, kuris, pasirodo, užtruko net keletą metų. Režisierė atskleidė, jog filmą montavo ir kūrė vakarais ir savaitgaliais po darbo, tad visų pirma tai buvo hobis. Bendradarbiaudama su tinklaraštininku Ari Seth Cohen, mergina susipažino su „nemočiutiškomis močiutėmis“, iš kurių atviriausios ir tapo filmo žvaigždėmis, vėliau ir draugėmis. „Nors ir sakoma, kad negalima tapti draugais su filmo herojais, bet tai buvo tiesiog neįmanoma!“ – juokėsi Lina.


Komentuok:
*Reklama
DNO