Menu
 
 

Kone žymiausia italų makiažo blogerė – Clio Zammatteo

2012 10 13  14:46  |  Aktualijos

Clio Zammatteo

Puslapis iš Vogue China leidinio

Turbūt kiekvienai panelei iškyla sunkumų su makiažo subtilybėmis. Prisipažinsiu, aš taip pat jų turiu, ypač kai noriu nustebinti mylimąjį ir aplinkinius ar tiesiog gerai atrodyti savaitgalio vakarą. Savo kosmetinėje vis ieškau tokio kremo, kuris užmaskuotų ratilus ir per naktį išaugusius ,,nykštukus“, iš viso to, ką turiu, bandau išgauti žurnaluose vaizduojamą lygios odos efektą ir paslėpti trūkumus (ar bent kažkiek juos pakoreguoti!). Tik vien ieškant reikiamų priemonių, atskleisiu, žurnalo puslapiuose besipuikuojančiu makiažu džiaugtis nepavyks. Reikia dar ir žinoti, KAIP tą padaryti. Taip atradau ją – populiarią makiažo blogerę ir ekspertę – italę CLIO!!!

Clio Zammatteo –  italė, gimusi Bellunoje 1982 lapkričio 15 d. „Aistrą makiažui jaučiau nuo trylikos metų, bet spalvoms ir menams – nuo pat mažumės. Dėl to mėgstu spalvinti veidus ir maišyti spalvas, taip jaučiuosi lyg maža artistė su palete rankoje“ – sako Clio.  Nuo 2007 m. mergina persikėlė gyventi į Niujorką, kur išmoko anglų kalbą ir lankė profesionalių makiažo specialistų mokyklą MUD (Make–up Designory).

Clio Zammatteo

Clio Zammatteo

2008 liepą Clio nusprendė susikurti savo youtube kanalą „ClioMakeUp“, kad pasidalintų patirtimi apie makiažo triukus ir įdomybes su visomis italų moterimis. Jos kanalas greitai išpopuliarėja, o po trejų metų net tampa vienu populiariausių italų kanalų youtubėje. Bendradarbiaudama  su žurnalu „Vogue“ ir „Pupa“ kosmetikos linija, Clio 2009 m. išleidžia makiažo vadovėlį pavadinimu „Clio makiažas: interneto karalienės makiažo mokykla“.

Nuo 2012  metų moteris veda savo TV laidą apie makiažą per italų televizijos kanalą „Real Time“. Netrūkus gerų atsiliepimų, nuo spalio prasidės naujasis šios laidos sezonas. Šiuo metu Clio gyvena  Niujorke su savo vyru Claudio ir dviem šventais sutvėrimais: Mimi ir Oscar. Dirba laisvai samdoma (freelance) makiažo specialiste.

Clio Zammatteo

Clio patarimai nuo TV laidos skiriasi tuo, kad pirmuosiuose daugiau remiamasi praktika ir žiūrovai neapkraunami teorija. Savo laidoje Clio moko įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų moteris bei merginas, makiažo pagalba norinčias paslėpti trūkumus, atjaunėti dešimčia metų arba tiesiog stulbinamai atrodyti vakarėlyje. Jos laidoje yra rodoma, kaip pačioms pasidaryti įvairius veido šveitiklius, kremus bei tonikus namų sąlygomis. Man tai pasirodė aukso perlas, kadangi tuo labai domiuosi.

Siūlau visoms merginoms pažiūrėti  patarimus youtube  arba TV laidos episodus, tikrai verta, nes padės praplėsti žinias apie makiažo pasaulį. Tiesa, dauguma jų itališki, tačiau, jei jau esate bandžiusios darytis makiažą pagal tutorials, turbūt pastebėjote, jog svarbiausia – ne kalba, o tikslūs grimerės judesiai.

 

Daugiau apie Clio ir jos makiažus rasite čia:

http://www.realtimetv.it/web/clio-make-up/

http://www.youtube.com/user/ClioMakeUp


Komentuok:
*Reklama