Menu
 
 

Kosminės kelionės, „science-fiction“ ir tyla po smėlio audros

2017 03 07  22:31  |  Aktualijos

Klaudia Markiewicz - Mados Infekcija 2017

Nuotraukos iš kūrėjų ir organizatorių archyvų. Klaudia Markiewicz

Tęsiant sėkmingą Lenkijos instituto Vilniuje ir festivalio „Mados infekcija” bendradarbiavimą, festivalio žiūrovai jau antrus metus iš eilės galės susipažinti su jaunųjų dizainerių iš Lenkijos darbais. Kovo 17-18 d. Vilniaus Šiuolaikinio meno centre vyksiančiose finalo iškilmėse savo kolekcijas pristatys Jarosław Ewert ir Klaudia Markiewicz.

Pirmąją „Mados infekcijos“ dieną savo kolekciją pristatys Klaudia Markiewicz. Lietuvių publika pamatys drabužius, įkvėptus kosminių kelionių ir tobulėjančių technologijų, leidžiančių tyrinėti galaktiką. Dizainerė priduria, kad didelę įtaką kuriamai kolekcijai turėjo vaizdiniai apie žmogaus kontaktą su nežemiškomis būtybėmis, sovietinių retro plakatų bei 9-ojo dešimtmečio science-fiction filmų estetika. Esminė kolekcijos idėja – pristatyti žmogų kaip tarpplanetinį klajoklį.

Klaudia Markiewicz 2017

Klaudia Markiewicz

Antrąją festivalio dieną savo naujausią pavasario-vasaros kolekciją „Serenity“ pristatys Jarosław Ewert. Kolekcija įkvėpta atšiauraus dykumų klimato, smėlio ir tylos, ateinančios po smėlio audros. Justi Artimųjų Rytų įtaka. Kolekcijai panaudotos puikios medžiagos: natūralus žakardas, aukščiausios kokybės šilkas, linas ir medvilnė. Vyrauja gamtai artimos spalvos – smėlio, pieno baltumo, ruda ir įvairūs granato atspalviai.

Jarosław Ewert 2017

Jarosław Ewert

Klaudia Markiewicz – Lodzės dailės akademijos absolventė, Lenkijos kultūros ir nacionalinio paveldo ministerijos stipendininkė už išskirtinius pasiekimus meno srityje. Nuo 2014 m. kuria savo prekės ženklą, nuo to laiko savo kolekcijas demonstravo FashionPhilosophy, Fashion Week Poland bei daugelyje tarptautinių mados savaičių: Salone della Moda Rotterdam (Olandija) – triskart, Mercedes-Benz Fashion Week Belarus (Baltarusija) – dukart, Fashion Live Slovak Fashion Week (Slovakija), Ostrava Fashion Week (Čekija), Lviv Fashion Week (Ukraina), Riccione Italian Fashion Week (Italija). Klaudia Markiewicz yra tapusi The PolishAmerican Fashion Foundation organizuotos New York Fashion Week Design Competition finalininke. 2017 m. balandį kūrėjos kolekcija bus demonstruojama Milano Salone del Mobile Design Week.

Jarosław Ewert 2017

Jarosław Ewert

Jarosław Ewert  – mados dizaineris, jau ne vienerius metus savo kolekcijas pristatantis Lenkijos mados savaitėje (Fashion Week Poland). Daugelio prestižinių konkursų laureatas. Jo darbus galima apibūdinti kaip taikomąjį avangardą. Ewerto kurti drabužiai tampa išraiškingu fonu, pabrėžiančiu asmenybę. Autorius nuolat tobulėja ir ieško naujų sprendimų. Gyvena ir kuria Lodzėje.


Komentuok:
*Reklama