Menu
 
 

„Kostiumuotų Džentelmenų šou“ ir Calvin Klein

2009 12 03  10:22  |  Aktualijos

„Kostiumuotų Džentelmenų šou“ – taip galima būtų pavadinti Calvino Kleino 09/10 metų rudens-žiemos  vyriškų rūbų kolekciją, kuri buvo pristatyta New York‘e Mercedes-Benz Fashion Week (Merscedes-Benz mados savaitės) metu.

calvin-klein-men calvin-klein-men

Būti išauklėtam, tvarkingam, gerai prižiūrėtam – tai frazės, kurios apibūdina konservatyvų vyrą. Jis kas savaitė kerpasi plaukus, jo avalynė tiesiog švyti, jis atidaro duris moteriai… Atrodo, štai vyras, apie kurį svajoja kiekviena moteris, bet ne… kažko trūksta… atrodo lyg ir viskas vietoje, bet ne… Trūksta emocijų, viskas atrodo nenatūralu ir šabloniška…viskas negyva…

calvin-klein-men calvin-klein-men

Moteris nenori šablono ar kokios kitos būtybės be gyvybės, todėl Calvinas Kleinas sukūrė tokį vyro įvaizdį, kad nebekiltų daugiau jokių klausimų apie nenatūralumą.

calvin-klein-men calvin-klein-men

Kostiumai, kaklaraiščiai, nerūpestinga eisena, aukštai iškelta galva, menas atsegti švarko sagas taip, kad visas  dėmesys būtų  atkreipiamas į pačią paskutinę sagą ir žvilgsnis, nuo kurio sustingsti vietoje ir prarandi kalbėjimo dovaną. Visa tai – moteriškosios lyties atstovėms padovanojo dizaineris, pristatydamas solidų ir begalo skoningą vyriškų rūbų kolekciją.

calvin-klein-men calvin-klein-men

Kiekvienas, save gerbiantis vyras, privalo turėti savo spintoje kostiumą!

calvin-klein-men calvin-klein-men

Tobulai priderintos spalvos, tobulos formos, tobulas įvaizdis ir tobuli vyrai!

Daugiau nuotraukų galite peržiurėti galerijoje.


Komentuok:

*Reklama