Menu
 
 

„Kotori“ ir „Chung Kran“ pristato naują, bendrą albumą

2018 02 19  22:32  |  M.I.C. Naujienos

Kotori ir Chung Kran - SwO magazine

Nuotraukos iš kūrėjų asmeninių archyvų ©

„Mommy’s Karma and the Night Savings“ (lt. – Mamytės Karma ir Naktinės Santaupos) – po tokiu pavadinimu užšifruota Lietuvos alternatyvios scenos kūrėjų „Kotori“ ir „Chung Kran“ muzika šiandien jau pasiekiama klausytojams. „Tai – dviejų žmonių albumas, sukurtas, įrašytas bei prodiusuotas namuose ir išleistas su pagarba muzikai ir gyvenimui“, – pasakoja atlikėjai.

„Šie įrašai – kaip pasaka su daugybe fantastikos. Pusiau skaitmeninis, emociškai gyvas orkestras, dainos formoje atsiskleidžiantis kaip daugialypė fantazija. Tai – tarsi išdidi neegzistuojančio, tačiau suskambančio orkestro dvasia“, – savo kūrinį apibūdina autoriai „Kotori“ ir „Chung Kran“.

Albumas „Mommy’s Karma and the Night Savings“ prasidėjo, kai būgnininkas Mantas Augustaitis („Chung Kran“) paėmė klasikinę gitarą, o daininikė Elena Neniškytė („Kotori“) prisijungė dainuodama. 2 metus jiedu kūrė, aranžavo bei įrašinėjo kūrinius vis iš naujo. Nors abu muzikantai buvo stipriai užsiėmę savo asmeniniais muzikiniais projektais, albumo kūrimas kartu jiems tapo išskirtinai malonus, tiesiog improvizuojant bei ieškant tinkamų žodžių ir instrumentų kiekvienai albumo daliai.

Kotori ir Chung Kran - SwO magazine

„Taip, šis albumas – eklektiškas, bet jis nori pasiekti jūsų širdis. Klausydamasis gali lengvai patirti švelnius melancholinius pojūčius, kita vertus jis gali sukelti intensyvų minčių srautą arba malonų trumpalaikį pasimetimą. Beje, esam dėkingi draugams muzikantams, kurių prižiūrimas įrašas ilgainiui darėsi vis kokybiškesnis“, – sako Elena ir Mantas.

Penkių dainų rinkinys – pirmasis bendras muzikantų projektas. Atskirai Elena Neniškytė girdėta ir matyta kaip projekto „Kotori“ siela ir balsas bei grupių „Ministry of Echology“, „shishi“, „Umiko“ narė. Kai nesivadina „Chung Kran“, scenoje Mantas Augustaitis dar pažįstamas kaip „Garbanoto Bosisto“ būgnininkas, muzikinių projektų „InSearch“, „No Dog Barking“ bei „ReedNoBrass“ narys.

Kaip teigia abu atlikėjai, „Mommy’s Karma and the Night Savings“ yra apie lengvą ir mylintį elgesį. Instrumentuotė suteikia absoliučiai natūralios organikos jausmą, o technologiniai niuansai prideda „lo-fi’“ (tyčia suprastintos garso kokybės) prieskonį. Literatūrinė albumo kalba mąsto ir pasakoja apie žmogaus gyvenimo kompleksiškumą ir jo grožį.

„Gyvendami ir svajodami dabar, turim teisę nesureikšminti ir nesitikėti stebuklų rytoj, nesvarbu kokie aplinkos lūkesčiai bebūtų. Pasaulis sukasi ir mes kviečiame švęsti kiekvieną to sukimosi akimirką“, – skelbia albumo kūrėjai.


Komentuok:
*Reklama
DNO