Menu
 
 

„Local Mondays“ x Mesijus

2018 02 19  22:47  |  M.I.C. Naujienos

Local Mondays

Nuotraukos iš organizatorių archyvo ©

Pirmadienis? Pirmadienis! Nuo šiol pirmadieniai nebebus tokie slogūs, nes menų fabrikas „Loftas“ pradeda pirmadieninę gyvos muzikos renginių seriją „Local Mondays“. Pirmąjį šios serijos vakarą, šiandien, vasario 19-ąją  nuo 19 val., atidarys elektroninės muzikos ir avangardinio repo balsas – Mesijus.

Jo koncertų metu geriau auga palmės, greičiau gyja žaizdos ir lėtėja senėjimo procesas. Išskirtinio pasirodymo metu Mesijus „Lofte“ pristatys geriausius savo kūrinius iš albumų „Antimaterija“ (2006), „Paskutinis repo albumas“ (2013), „Piurė Future“ (2014), „#uzgrotu“ (2015), „Pomirtinis“ (2016) ir „Ddvviigguubbaass“ (2017).

„Vasaros pirmadieniais startavę su „LRT Opus terasa“ renginiais ir rudenį atsisveikinę iki kitos vasaros, labai pasiilgome muzikinių pirmadienių, todėl nusprendėme, kad laikas į „Loftą“ grąžinti tradiciją pirmadieniais klausytis įdomiausių lietuviškų grupių gyvų pasirodymų. Atidarymo garbė teko Mesijui, jau kitą pirmadienį, vasario 26 d., „Local Mondays“ seriją tęs „Baltasis Kiras“, vėliau pasirodys „Saulės Kliošas“, „Keymono“ ir daugelis kitų“, – pasakoja vienas menų fabriko „Loftas“ įkūrėjų Viktoras Diawara.

Local Mondays - SwO magazine

„Local Mondays“ renginių serija draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimoms, ir gyvūnams, ir vaikams. Vaikams iki 8 metų įėjimas į koncertus nemokamas.

Šiandien „Local Mondays“ duris atvers 19.00 val. Įėjimo kaina: 3 euras su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 5 eurai. Bilietus bus galima įsigyti prie durų.


Komentuok:
*Reklama