Menu
 
 

Kristinos Sviderskaitės „pop up boutique” – šį savaitgalį

2015 06 10  23:19  |  Aktualijos

Kristinos Sviderskaitės „pop up boutique” – šį savaitgalį

Fotografas: Benas Navanglauskas

Drabužių dizainerė Kristina Sviderskaitė ateinantį vasaros savaitgalį (birželio 11, 12, 13 d.) Vilniaus padangėje žada madingą įvykį. Jaunoji kūrėja savo naujausius darbus pristatys laikiname pop up boutique, kuris įsikurs jaukioje ir stilingoje senamiesčio kavinėje – UFF cafe (Odminių g. 3). Čia ketvirtadienio vakarą nuo 19 val. visi Vilniaus stileivos laukiami – pop up boutique atidarymo vakare.

„Tai bus mano naujausių mano darbų serija – limited edition for summer, arba nedidelė vienetinių suknelių kolekcija vasarai, susidedanti iš dviejų dalių.  Viena – skirta stilingai ir paprastai kasdienai, kita – ypatingai progai. Drabužiuose žaidžiama skirtingų audinių derinimu, spalviniais blokais, geometrija, skulptūriškomis formomis, transformacija. Kasdienai pasirinkau pastelinius, pilkšvus, šviesius atspalvius su ryškių spalvų intarpais, tuo tarpu šventinės suknelės pasižymės tamsesniais tonais, žvilgesiu.  Labai norėjau šiuos savo naujausius darbus pristatyti tiesiogiai savo klientei, todėl ir gimė idėja surengti trumpalaikį boutique stilingoje vietoje. Ir štai – bendradarbiaujame su  UFF‘u. Čia, mada, stiliumi ir jaukumu alsuojančioje senamiesčio kavinėje trumpam ir įsikursiu. Noriu būti šalia moters, kuri rinksis savo SUKNELĘ, pagelbėti jai, patarti stiliaus ar įvaizdžio klausimais, geriau pažinti ir suprasti jos norus,“ – pasakoja dizainerė.

Renginio metu Kristina Sviderskaitė ne tik teiks patarimus, konsultacijas, bet ir mielai šnekučiuosis apie madą su norinčiais prie kavos puodelio, vyno taurės ar deserto Elle G merginų gyvos muzikos fone. Ketvirtadienį, atidarymo metu, dizainerės suknelėms bus taikoma 15 % nuolaida.

Kristinos Sviderskaitės „pop up boutique” – šį savaitgalį

Kristinos Sviderskaitės „pop up boutique” – šį savaitgalį


Komentuok:

*Reklama