Menu
 
 

Apžvalga: „You & Oil“ kūno aliejai

2014 12 02  14:20  |  Aktualijos

 „You & Oil“ kūno aliejai

Koliažas: A.L.

Po ilgų, kartai net pačių sėkmingiausių dienų norime tik vieno: karštos vonios, atpalaiduojančių kvapų ir minkštos odos. Šie elementai lyg užprogramuoja mus saldžiam ir giliam miegui. Na, galima vadinti tai saviįtaiga, bet vakariniai ritualai yra labai malonūs. Šį kartą kviečiu jus susipažinti su minimalistiniais, kvapniais, natūraliais aliejais „You&Oil“.

Šių aliejų pakuotė maloniai nusveria ranką, o kuklus, gal kiek nepastebimas dizainas išsiskiria iš visų parduotuvėje esančių pakuočių. Nedidelis butelaitis su dozatoriumi primena modernų eleksyrą, kuris turėtų daryti stebuklus. Asortimente yra priemonių veidui, kūnui, plaukams, taip pat muilai ir hidrolatai. Į mano akiratį pateko aliejai „Odai vakare“ ir „Įsitempusiai odai“. Produktų kainos neturėtų ypatingai erzinti piniginės, nes svyruoja nuo 9 iki 25 litų. Brangiausia priemonė – aliejus brandžiai odai.

Abu išmėginti aliejai labai panašūs savo poveikiu – drėkina, puikiai maitiną ir puoselėja odą. Priemonės, užteptos ant drėgnos odos, greita susigeria, palikdamos subtilų žolelių, vaisių ar gėlių kvapą. Šie aliejai spaudžiami iš ekologiškų produktų, tad nedaug šansų, kad sudirgins itin jautrią odą. Aliejaus „Odai vakare“ viena sudėtinių dalių – saldieji apelsinai, jų kvapas pakelia nuotaiką ir atpalaiduoja. Aliejus „Įsitempusiai odai“ sudarytas iš migdolų ir abrikosų kauliukų aliejaus, tad puikiai tinka masažams, oda tampa minkšta, o kvapas ramina. Taip pat šio aliejaus sudėtyje yra ir mandarinų, taigi jis gali padėti kovojant su niūria nuotaika.  Priemonės veikia ir atlieką savo darbą, bet…

Viską gadina taip gražiai atrodanti pakuotė ir aliejų skalsumas. Dozatorius puikiai veikia, kol pakuotė pilna, bet kuo aliejaus mažiau, tuo sunkiau jį iškrapštyti. Sprendimas – atsukti dozatoriaus galvutę ir aliejų pilti tiesiai iš buteliuko. Antras minėtas trūkumas – skalsumas. Ant pakuotės parašyta, kad užteks vos aštuonių lašų aliejaus visam kūnui. Ne visai tiesa. Žinoma, viskas priklauso nuo kūno dydžio ir pločio, bet aštuoni lašai nepastebimai ištirpsta ant vienos ar kitos kūno dalies, taip visam kūnui ir neužtenka. Naudojant kūno aliejų kiekvieną dieną 50 mililitrų pakuotės užtenka iki 3 savaičių.

Kaip ten bebūtų, kūno aliejai akivaizdžiai pagerino odos būklę, nors naudojau juos vos kelis kartus per savaitę. Maloniai nuteikė ir produktų kvapai – ne per daug intensyvūs ar specifiniai, ilgai išlieka, bet neerzina nosies. Nors indelis ne pats patogiausias, bet jo šviesumas ir kuklumas suteikia papildomo žavesio ir priemonėms, ir voniai.

 „You & Oil“ kūno aliejai

Nuotraukos: You & Oil.

 „You & Oil“ kūno aliejai


Komentuok:
*Reklama
DNO