Menu
 
 

Kūrybingumas pokyčiams

2016 03 24  19:36  |  M.I.C. Naujienos

Tallinn Music Week 2016

Nuotraukos: organizatorių.

Jau kitą savaitę, kovo 28-balandžio 3 dienomis Estijos sostinėje vyks vienas didžiausių miesto festivalių „Tallinn Music Week“. Jo metu balandžio 1 dieną įvyks specialus forumas „Kūrybingumas pokyčiams“, kuris suburs socialiai atsakingus menų, verslo, kultūros, pilietinės visuomenės, edukacijos, mokslo, technologijų ir politikos veikėjus iš daugiau nei 30-ies šalių.

Kartu jie stengsis ištirti kūrybinį požiūrį, formuojantį ant ketvirtosios industrinės revoliucijos slenksčio esančią mūsų visuomenę, skatinti demokratiją, skaidrumą, toleranciją, įvairovę, lygybę, tikrąją žodžio laisvę ir darnų klestėjimą.

Tarp patvirtintų pranešėjų yra gerai žinomas kurdų-amerikiečių filantropas ir kompanijos „Chobani“ įkūrėjas Hamdi Ulukaya bei Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas.

Tallinn Music Week 2016

„Per septynerius metus „Talinn Music Week“ tapo unikaliu muziką ir demokratiją reprezentuojančiu įvykiu. Tai taip pat yra mūsų duoklė geresnei visuomenei. Mes tikime, kad 21 amžiaus turtingumas yra lygybe paremtoje kultūros ir etninėje įvairovėje“, – kalbėjo festivalio ir forumo organizatorė Helen Sidna. „Tolerancija yra tie klijai, kurie laiko visuomenes laimingas, sveikas ir sėkmingas. Talentas klesti tolerantiškame dirvožemyje ir padaro demokratiją ir ekonomiką tvariomis.“

105 atlikėjai keturias dienas koncertuos 21 skirtingoje vietoje: kavinėse, galerijose, parduotuvėse, dizaino studijose ir netgi miesto tramvajuje. Lietuvai šiemet šiame festivalyje atstovaus Deep Shoq, Fingalick, „Garbanotas bosistas“, „Sheep Got Waxed“, „Keymono“ ir „Endie & Kameu“.

„Talinn Music Week“ konferencijoje dalyvaus žymūs pranešėjai iš viso pasaulio. Tarp jų „Spot Music“ įkūrėjas Barry’is Cole’as, švedų dainų autorius ir leidėjas Benas Malenas, viena žymiausių estų dainininkių Kerli, legendinė muzikos verslo asmenybė, dirbusi su „Pink Floyd“, „The Clash“, „Ian Dury & Billy Bragg“ Peteris Jenneris ir daugelis kitų delegatų.


Komentuok:
*Reklama