Menu
 
 

Nicolas Jaar apšildys Golden Parazyth, SwO street Nr. 3 herojai!

2012 08 13  22:18  |  M.I.C. Naujienos

SwO interviu su Golden parazyth galite pasiskaityti čia: http://issuu.com/swomagazine/docs/swostreet3

Nicolas Jaar apšildys Golden Parazyth

Nuotraukos: asmeninis, SwO archyvas

Vasarai artėjant prie pabaigos, nekantriai laukiame mus šildysiančio menų fabriko „Loftas“ naujojo sezono ir tarptautinio festivalio „Vilnius Music Week 2012“. Atidarymo renginio metu pasirodys kone įdomiausias pastarojo dešimtmečio elektroninės muzikos kūrėjas Nicolas Jaar. Taip pat jau paaiškėjo, kad garbė apšildyti vakaro žvaigždę atitenka lietuviams „Golden Parazyth“.

Šiuo renginiu rugpjūčio 30 dieną prasidės ir festivalis „Vilnius Music Week 2012“, kurio vienas pagrindinių tikslų yra kurti naujas tarptautinio bendradarbiavimo galimybes bei pasiūlyti kokybišką muzikinę ir edukacinę programą.

„Mums yra didžiulė garbė kartu su „Loftu“ bei Nicolas Jaar pradėti daugiasluoksnį festivalį „Vilnius Music Week 2012“. Šio atlikėjo kūryba yra tai, kuo kvėpuoja pasaulinė muzikos rinka būtent dabar, t.y. būtent šią sekundę“, – sako festivalio koordinatorius Lauras Lučiūnas.

Nicolas Jaar apšildys Golden Parazyth

Nuo pat pirmojo įrašo 2008 m. Nicolas Jaar fenomenas pasklido po pasaulį, o singlas „Mi Mujer“ išvedė diskotekininkus iš proto ir šie jam prisiekė amžiną meilę. Vieni tų, kurie irgi žemai lenkia galvą prieš šį amerikietį, yra taip pat savo muzikiniu charakteriu ryškūs lietuvių elektronikos atlikėjai „Golden Parazyth“.

„Žinoma, kad džiaugiamės suteikta proga apšildyti Nicolas Jaar. Manau, kiekvienam atlikėjui apšildyti muzikantą, kurį tu gerbi, yra didžiausias malonumas. Ta proga mes su savo kompanija pagrosime kažką naujo, negirdėto“, – visai netrukus po to, kai buvo suderinta N. Jaar apšildymo grupė, pakomentavo patys „Golden Parazyth“.

Rugpjūčio 30 – rugsėjo 2 d. vyksiančio „Vilnius music week 2012“ festivalio naktimis menų fabrike „Loftas“ pasirodys ir daugiau šių dienų Pabaltijo muzikos favoritų, tarp jų – „Dee & Kamy“, „Keymono“, „Instrumenti“ ir kiti.


Komentuok:
*Reklama
DNO