Menu
 
 

Startuoja nauja skiltis – „Music In My Cup by SwO“!

2013 11 19  14:04  |  M.I.C. Naujienos

Startuoja nauja skiltis – Music In My Cup by SwO

Suraskite stilingą šiuolaikinį miestietį, kuris einant gatve neniūniuotų ar bent nelinksėtų į ritmą, skambant savo mėgstamiausiai dainai MP3 grotuve. Muzika  šiandien – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, palengvinanti rutiną, įkvepianti ir atgaivinanti. Kuo gi muzika susijusi su mados kultūra? Neabejojame, kiekvienas mūsų skaitytojas, išgirdęs šį klausimą, nė nesudvejojęs imtų vardinti mylimiausias arba madingiausias dainas. Taip ir mes – rašydami tekstus apie madą, žingsniuodami miesto gatvėmis, nusprendėme, kad metas pasidalinti savo muzikiniais atradimais su Jumis.

M.I.C – tai ne tik nauja SwO magazine rubrika, kurioje pristatysime išskirtinius muzikos kūrinius, bet ir unikali platforma perspektyviems atlikėjams bei kūrėjams. Būtent čia pirmą kartą dienos šviesą išvys naujų ir jau žinomų atlikėjų dainų premjeros, šias lydintys video interviu bei užrašyti pokalbiai. „M.I.C. by SwO“ – nauji kokybiškos muzikos namai!

Startuoja nauja skiltis – Music In My Cup by SwO

Norite atsidurti M.I.C skiltyje? Siūlykite savo niekur nepublikuotas dainas ar muzikinius kūrinius, rašydami laiškus adresu redakcija@swo.lt.

 


Komentuok:
*Reklama
DNO