Menu
 
 

Kvepalų naujienos iš Italijos

2015 12 02  20:56  |  Aktualijos

Kvepalų naujienos iš Italijos

Nuotraukos: Private Label archyvas ir gamintojų.

Private Label išskirtinių kvepalų salonas Kalėdinį sezoną pradeda pristatydamas dvi ryškias kvapų naujienas iš Italijos. Pirmoji – kvapų kolekcija Accendis skirta tiek vyrams, tiek moterims, o antroji- išskirtinai vyriškas Panama aromatas iš Neapolio.

Pop meno įkvėpti parfumerijos kūriniai

Lotynų  kalboje ‘Accendis’ reiškia ‘Jūs spindite’. Šių aromatų kūrėjų idėja ta, kad žmogus gali atspindėti aromatą. „Aš suteikiau aromatams tvirtą ir stiprų charakterį, nes šviesa yra stipresnė už tamsą. Kvepalus patalpinau į  tauraus stiklo flakoną, lyg į krištolą, prabangioje aksomo dėžutėje, nes mūsų šviesa nusipelno būti gerai apsaugota. Dėžutė kaip knyga, kurios esmė ir šviesa yra viduje“ – teigia Emy Cesaroni-Rodriquens, Accendis parfumerė.

Accendis kvepalų kolekcija – metaforiška kelionė gyvenimo keliu, kurią sudaro trys aromatai. Accendis 0.1 – švelnus ir stiprus; Aclus –  branda ir triumfas; Accendis 0.2 – solidus ir sodrus. Bendrais bruožais šie aromatai apibūdinami kaip dervos ir medžių derinys simbolizuojantis gyvenimo jėgą. Visus juos vienija pagrindinis ingredientas – pati brangiausia parfumerijos pramonėje naudojama mediena – agarmedis (angl. oud).

Kvepalų naujienos iš Italijos

Accendis pagrindiniu įkvėpimu tapo Pop Art (populiaraus meno) ir Neo Pop meno ideologija- viskas kas  mus supa tai emocijų šaltinis ir kiekvienas objektas gali turėti kitą prasmę,  ir skirtis nuo to, ką matėme iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties flakonas pateikiamas knygos viduje. Ši knyga nėra skirta skaitymui, ji skirta išmokti suvokti pojūčius. Šioje kelionėje Accendis kvepalai ieško šviesos širdyse naudojant eksperimentinius ingredientus surinktus iš daugelio kultūrų.

Panama Fefe tikro dendžio aromatas

Praėjusio amžiaus pradžioje Italijoje fefe buvo vadinami Neapolio dendžiai. Vyrai, kurie itin daug dėmesio skyrė savo išvaizdai bei tuo metu egzistavusiai madai. Specialiai jiems pasiūti kostiumai ir net smulkiausios detalės buvo jų prioritetas.

Panama Fefe aromatą sukūrė Boellis barzdaskučių salonas iš Neapolio įkurtas 1924m. Palaipsniui šis salonas tapo lyg uždaras klubas, kuriame susirinkdavo įtakingi miestiečiai. Sustiprinti šiam įspūdžiui savininkai sukūrė išskirtinių produktų bei kvepalų liniją, kuria galėjo lepintis šio salono lankytojai. Pasklidus žiniai apie Boellis produktų kokybę jie buvo pristatyti plačiajai visuomenei ir dabar jų galima rasti išskirtinės kosmetikos salonuose.

Panama Fefe aromatas atsiveria citrusų, šafrano ir jazmino natomis. Vėliau atsiskleidžia kvapų puokštė sudaryta iš pačiulės, kašmyro, kedro, sandalo, muskuso ir ambros.

Kvepalų naujienos iš Italijos


Komentuok:
*Reklama