Menu
 
 

Kuo kvepia ruduo? Kvepalų naujienos

2013 10 04  11:25  |  Aktualijos

Ruduo kvepia lietumi, šaltais rytais, nykstančiais lapais, stipresne kava ir sidru. Pastaruoju kvepia mano kieme: tie maži obuoliai krituoliai, negailestingai traiškomi kaimynų botų, atiduoda žemei paskutines savo sultis, kurių kvapas ir primena šį lengvabūdišką gėrimą. Visais šiais aromatais kvepia mano ruduo. O kuo rudenį kvėpinsime savo kaklus ir riešus?

Jei dar neturite savo mėgstamiausio kvapo ar ieškote ko nors naujo, pradėkime žvalgytis nuo kvepalų naujienų. Kvapai, skirti rudeniui, visad sunkesni, gilesni ir ilgiau išliekantys, šiltų natų. Populiariausios kvapų tendencijos:

Arbatos. Nuo tradicinių ir klasikinių – žaliosios arbatos – iki neįprastų interpretacijų.

Medis. Ryškus medienos kvapas šį rudenį slopinamas rožėmis, tai – tradicinis Vidurio Rytų duetas.

Oda ir zomša. Laikui nepavaldžios, elegantiškos bei šiek tiek vyriškos natos.

Prieskoniai. Kardamonas, kuminas ir šafranas – tikras tolimų Rytų dvelksmas.

Ambra. Universali ir populiari sudedamoji dalis, kuri kvapui suteikia šilumos pojūtį.

Raudonos uogos. Turtinga ir tamsi nata, kuri tobulai tinka rudeniniams kvapams.

Vieną linksmiausių ir šilčiausių parfumerijos naujovių pristatė Marc Jacobs. Kvepalai „Honey“ (vert. medus; brangioji) trykšta džiaugsmu, ryškiomis spalvomis ir dėmesį patraukiančiu saldžiu kvapu, kuriame susitinka vanilė ir medus. Šis kvapas gali tapti gabalėliu saulės, kurios rudenį taip pritrūksta.

Marc Jacobs kvepalai Honey

Tuo tarpu Tom Ford rudeninių kvapų kolekcija, kaip pats kūrėjas sako, yra „įkvėpta romantiškos ir paslaptingos moters iš Azijos šalių, trečio – šešto dešimtmečio kino klasikos“. Šis kvapas turėtų lydėti tas, kurios nori bent trumpam pasijusti fatališkomis, drąsiomis ir itin moteriškomis.

Tom Ford kvepalai

Calvin Klein rudenį siūlo pasitikti su gėlių bei medienos kvapu „Downtown“ (vert. senamiestis).  Spaudoje jau net juokaujama, kad šių kvepalų pavadinimas bei diktuojama emocija labai primena Petula Clark dainą tuo pačiu pavadinimu.

Calvin Klein kvepalai Downtown

Daugelio mados šaltinių teigimu, rudens svajonių kvapu turėtų tapti Estëe Lauder kvepalai „Modern Muse“ (vert. šiuolaikinė mūza). Šiame kvape itin subtiliai ir švelniai atskleidžiamos medienos natos.

Estëe Lauder kvepalai Modern Muse

Nuotraukos: Esteelauder.com, Calvin Klein facebook, Tomford.com , Marcjacobs.com

Rudeniui skirti kvepalai tampa nematomu šaliku ir pirštinėmis, kurie sušildo ne tik kaklą ir rankas, bet ir širdį. Sėkmės, ieškant savojo kvapo!


Komentuok:
*Reklama
DNO