Menu
 
 

Kvapų naujienos rudens sezonui

2015 10 19  01:56  |  Aktualijos

Kvapų naujienos rudens sezonui

Nuotraukos: Private Label asm. archyvas

Private Label nišinių kvepalų salonas rudenį pasitinka net su trimis kvepalų naujienomis. Vieni pirmųjų parfumerijos namų Molinard pristato kolekciją dedikuotą vieniems svarbiausių ingredientų kvepalų gamyboje, mados namai Carven siūlo rudenišką aromatą gėliškų kvapų gerbėjoms, o patiems mažiausiems pristatomi natūralūs ir dermatologų patikrinti Jacadi aromatai.

Molinard kolekcija Les Elements

Molinard – vieni pirmųjų parfumerijos namų  įkurtų Prancūzijos pietuose, Grase. Penktos kartos valdomą kompaniją galima vadinti drąsiais, bet kartu ir išsaugančiais tradicijas parfumerijos namais, kurie jau seniai įsitvirtino Prancūzijos didžiausių parfumerijos vardų „olimpe“.

Kolekcija The Elements  atspindi naujausias tendencijas, supažindina mus su retomis esencijomis, atskleidžia amžinąją ir magišką paslaptingų ingredientų galią. Kiekvienas aromato pagrindinis elementas atskleidžia viską, kas jame gražiausia- jo galią, unikalumą, o lakoniška dėžutė  išaukština juos.

Kolekciją sudaro penki aromatai, kuriuose vyrauja vienas ar keli vieni  pagrindinių parfumerijos pasaulio ingredientų: Patchouli (pačiulė); Vanille Patchouli (vanilė ir pačiulė); Vanille Fruitée (vaisinė vanilė); Ambre (ambra) bei Musc (muskusas). Šiuos aromatus galima maišyti tarpusavyje arba su kitais kvepalais taip atrandant vis naujas kompozicijas ar priderinant aromatą prie sezono bei progos.

Kvapų naujienos rudens sezonui

Carven l‘Absolu

„Svaiginantis baltų gėlių aromatas, jausmingiausias iš visų trijų Carven aromatų pristatomas sniego baltumo flakone. Užburiantis, gilus ir paslaptingas aromatas pabrėžia kiekvienos jį dėvinčios  moters natūralų žavėsį bei įgimtą patrauklumą.” (Francis Kurkdjian – Carven aromatų kūrėjas).

Carven mados namų sukurto aromato kompozicija turi rytietiškų gėlių charakterį. Turtingas ir daugialypis kvapas, kuriame medžio natos persipina su baltosiomis gėlėmis, hiacintas pereina į ylang-ylang, o jazminas- į tuberozą. Taip pat jaučiamas ir šipras įgaunantis rytietišką prieskonį.

Jacadi kvepalai patiems mažiausiems

Jacadi – vaikiškos mados ambasadorius iš Prancūzijos. Jau 30 metų šis ženklas siūlo drabužių kolekcijas kūdikiams bei vaikams pagamintas iš natūralių ir nekenksmingų medžiagų. Jacadi kvepalai – tai šiuolaikinio ir autentiško vaikiško prekinio ženklo aromatinė išraiška.

Toute Petite ir Tout Petit aromatai sukurti kūdikiams iki 24 mėn.  Šis lengvas  tualetinis vanduo sudėtyje neturi alkoholio, todėl juo saugiai galima kvepinti kūdikių rūbelius..

Jacadi Fille aromatinė poema sukurta mažoms mergaitėms, kurios pagrindinėje natoje užuodžiamas švelnus karamelės aromatas. Jacadi Garcon sukurtas mažiems berniukams. Kūrybingas ir gaivus aromatas. Abu aromatai skirti vaikams iki 8 metų. Kvepalai pagaminti iš nekenksmingų medžiagų, patikrinti dermatologų.


Komentuok:
*Reklama
DNO