Menu
 
 

Labàdienà FW 13/14

2013 05 20  12:04  |  Aktualijos

Labàdienà FW 13/14

Nuotraukos: © SwO/ Darius Gražys

,,Injekcijos” nugalėtojai labàdienà pristatė pirmąją mišrią kolekciją, skirtą abiem lytims ateinančiam rudens ir žiemos sezonui.

Kaip vyrukai ruošėsi pristatymui, skaitykite čia: http://www.swo.lt/labadiena-kas-nezino/.

Lietuvių mitologija dirigavo visai kolekcijos eigai: nuo scenografijos iki drabužių. Laisvalaikio stiliaus drabužiai sukūrė kokybės ir paprastumo įspūdį. Priėmę iššūkį kurti moterims, labàdienà puikiai su šia užduotimi susidorojo: klostuoti sijonai – ateinančio rudens kolekcijos akcentas.

SwO pakalbino vaikinus po kolekcijos pristatymo.

Kaip nuotaikos?

Viskas labai labai gerai, aišku, jaučiamas nuovargis ir begalinis džiaugsmas – įdomus miksas. Kaip prieš mėnesį kartu šnekėjome, visa, dėl ko mes stengėmės, grįžta atgal. Belieka sugerti visas šypsenas.

Pamenu, kai kalbėjomės, atskleidėte, jog jums įdomu sužinoti, kas vyksta Mados Infekcijos užkulisiuose.

Kadangi buvome pirmi, tai sėdėjome savo kambarėlyje, savame chaose. Ganėtinai trūko vietos.

Draugai pritarė, buvo šalia ir tas bendras palaikymas iš tiesų kėlė nuotaiką, nebuvo jokių problemų ar netikslumų – viskas ėjosi tiesiog sklandžiai.

O kaip sugalvojote scenografiją?

Visi sceniniai sprendimai gimė jau besivystant procesui: turėjome daug minčių, jas visą laiką filtravome, kol galiausiai atsirinkome, ką labiausiai norėjome vaizduoti scenoje.

Iškėlėme į priekines gretas miško motyvą, gamtą, kurios naktyje gimsta dievybės. Kiekvieną rūbą personifikavome į kažkurį dievą ir pabandėme atvaizduoti vizualiai.

Ką reiškia baltos dėmės ant odos?

Tai gyvūnų, miško dvasių akys.

Kaip parinkote garso takelį?

Už garso takelį labai norime padėkoti Donatui Stigučiui, Jacques Gaspari Biberkopf, vokalistei Gabrielei iš grupės AVaspo, kurie nesenai išleido savo albumą. Visi muzikantai įdėjo tikrai daug širdies – be jų viskas nebūtų taip gerai išėję.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records