Menu
 
 

Laimėk 2 kvietimus į „Outlook Launch Party“

2014 03 21  10:00  |  Aktualijos

Laimėk 2 kvietimus į „Outlook“ pre-party

Nuotrauka: organizatorių.

Ne per seniausiai dalinomės puikia naujiena – Soundboys.lt komanda važiuoja į „Outlook“ festivalį Kroatijoje ir rengia oficialų pre-party Vilniuje –  https://www.facebook.com/events/639841572738313/.

Šią nuostabiai saulėtą dieną SwO nori savo skaitytojams suteikti galimybę laimėti 2 kvietimus į „Outlook Launch Party“, kuris vyks Vilniuje kovo 28 d. menų fabrike „LOFTAS“!

 

Kaip laimėti?

Siųsk laišką el. paštu redakcija@swo.lt, pavadinimo laukelyje nurodęs „I LOVE MUSIC, SwO AND SOUNDBOYS“.

Ir viskas! Burtų keliu kovo 26 dieną atrinksime du laiminguosius, kurie gaus po bilietą į karščiausią kovo vakarėlį. Su laimėtojais susisieksime asmeniškai. Sėkmės!

 

Daugiau informacijos apie renginį –  http://www.swo.lt/soundboys-vaziuoja-i-outlook-festivali-ir-svesti-pradeda-jau-vilniuje/.

 

Skelbiame konkurso laimėtojus: tai Emilija Liudvinavičiūtė ir Viktorija Šmerauskaitė. Sveikiname! Susisieksime su jumis asmeniškai, kad galėtume išsiųsti pakvietimus. Ačiū visiems dalyvavusiems!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

DNO Records