Menu
 
 

Apžvalga: Oriflame „The One“

2014 03 20  20:20  |  Aktualijos

Oriflame „The One“

Nuotraukos: thewall.elin-kling.com, Oriflame.com.

Platinama kosmetika man primena mokyklos laikus, kai, išsisukusi nuo kūno kultūros pamokų, vartydavau įvairius konsultančių platinamų priemonių katalogus. Taip, raumenų užsiauginti nepavyko, bet akys tapo puikiai ištreniruotos pastebėti dėmesio vertus pirkinius.

Šiais metais Oriflame tapo pagrindiniu Mercedes Benz mados savaitės Stokholme rėmėju ir pristatė naują makiažo kolekciją „THE ONE“. Šios linijos veidu ir ambasadore tapo mados verslininkė ir tinklaraštininkė Elin Kling. Akivaizdu, kad abi pusės džiaugiasi savo bendradarbiavimu ir naujais kūriniais, juolab, kad kūrybinę komandą sudarė ir kitų sričių specialistai, kurie ateityje dalinsis savo patirtimi, nešdami „THE ONE“ vėliavą. Šios dalies dar teks palaukti, bet pirmuosius kūrybos vaisius jau galime išmėginti.

Lūpų dažai „THE ONE. Power Shine Lipstick – Trendy Berry“

Švytintis uogų raudonis

Kai pamatau užrašą power ir shine, mano akys atitinkamai išsiplečia ir galingai sublizga: va, čia tai bus. Dažai labai malonios, drėgnos tekstūros. Priemonės kvapas švelniai saldus, primenantis gėles ar vaisius. Lūpdažis labai maloniai „gula“ ant lūpų. Nepastebėjau, kad sausintų, bet tikrai nepasižymi ir papildomu ar ypatingu drėkinimu. Mano išmėginta spalva – tamsi raudona su milijonu, o gal milijardu auksinių žėručių. Pačių blizgančių dalelių ant lūpų nesijaučia, bet vaizdas… Niekada negalvojau, kad apie ryškius, žėrinčius lūpų dažus taip pasakysiu, bet šią spalvą rinkčiausi tik vakaro prieblandai. Natūralus dienos apšvietimas netinka ir net šiek tiek gadiną dažų efektą, tuo tarpu dirbtinė lempų šviesa puikiai atskleidžia visą grožį. Dažai nėra ilgalaikiai, gal net labiau primena lūpų blizgesius, tik nėra jokio blizgiui būdingo riebumo.

 Oriflame „The One“

Kreminiai akių šešėliai „THE ONE Colour Impact – Shimmering Steel“

Spalvos poveikis – žėrintis metalas

Šešėliai labai lengvos konsistencijos, atrodo, tarsi tirptų, tad teko pasukti galvą, kokiu būdu juos patogiausia tepti ant voko – šepetėliui jie per lengvi, o pirštu sudėtinga visą procesą atlikti tvarkingai. Pasirinkau pastarąjį variantą galvodama, kad šioks toks netvarkingumas gali atrodyti visai žaviai. Pati šešėlių spalva primena minkštą pieštuko grafitą – subtiliai blizga, būdingas gilus atspalvis. Šešėlių ryškumą gan sudėtinga reguliuoti, pigmentas ryškus, o priemonės kiekį paskirstyti nepatogu – nei patogiai užtepsi, nei pakabinsi. Naudojant šešėlius buvo sudėtinga juos užtepti švariai, tad liko įspūdis, tarsi būčiau „užsimetusi“ purvelio, nors priemonė gražiai ir „noriai“ pasiduoda sklaidymui. Spalvos – puikios, bet įtariu, kad pati šešėlių tekstūra kiek per daug pretenzinga, norėtųsi, kad viskas būtų ne taip sudėtinga ir teplu.

Atspalviai: nuo smėlio ir rudų iki violetinių bei tamsiai pilkų.

Oriflame „The One“


Komentuok:
*Reklama