Menu
 
 

Lapkričio darganą giedrins argentiniečių ir lietuvių tango šou

2015 11 16  15:51  |  M.I.C. Naujienos

LUNFARDO

Nuotraukos: organizatorių archyvas.

Keturi lapkričio vakarai, keturi miestai, keturi Argentinos tango meistrai, Lietuvos muzikantai ir „Vilniaus tango teatras” – tokia formule patemtas išskirtinis ir karštas tango šou LUNFARDO žada išsklaidyti lapkričio darganą. Gyva muzika, kerinčios dainos ir temperamentingasis tango susijungia bendroje argentiniečių ir Vilniaus tango teatro pasakojamoje istorijoje, kuri gimė Buenos Airėse susitikus Argentinos ir Lietuvos šokėjams.

Jau puikiai žinomos ir pirmą kartą širdis suvirpinsiančios Astoro Piazzollos bei kitų tango genijų melodijos skambės tango kvinteto garsais – fortepijonui (pianistė Neringa Butkutė), smuikui (smuikininkė Edita Vytaitė – Narmontienė), kontrabosui (Arman Isojan) pritars Lietuvoje neįprasta viešnia, tango karalienė bandonija, valdoma bandonijos virtuozo Ariel Aguilar ir saksofonui (Leonardas Pilkauskas).

LUNFARDO

LUNFARDO šou melodijas atliks vokalistai Enrique Sanfilippo ir Egidija Mačiulytė. Šoks ką tik iš gastrolių Jungtinėse Amerikos Valstijose grįžusi pora Carla Dominguez ir Julio Seffino bei trys “Vilniaus tango teatro” šokėjų poros.

„Mūsų tikslas nėra susprogdinti fejerverkų ir konfeti bombą, mes norime praskleisti intymumo skraistę, prisibelsti į kiekvieno, atėjusio pabūti kartu, širdį. Artumas yra svarbiausia sąlyga, norint išgyventi tango. Šou aplinka žiūrovams leis pasijusti tarsi tradiciniame tango šou centrinėje Buenos Airių gatvėje“, – sako pasirodymus organizuojančio “Vilniaus tango teatro” meno vadovas ir choreografas Sigitas Repšys.

Sulig kiekviena minute tango ritmu alsuojantis šou atskleis vis kitą šios kultūros pusę. Batelių ritmas, žaismingai koketuojantis su muzikos instrumentų harmonija ir balsų aksomu, įsups į kvapą gniaužiantį tango sūkurį. Tango, jungiantis tūkstančius kilometrų tarp Lietuvos ir Argentinos. Temperamentas, jausmai ir polėkis nejaučia atstumo, tango sūkurys nepastebimai nuneša į tolimiausius Buenos Airių užkaborius, kur pinasi purvas ir prabanga, neapykanta ir tauriausi žmogaus jausmai.

Carla & Julio, Negracha:

Tango šou LUNFARDO vyks lapkričio 21 d. Vilniuje, Lietuvos rusų dramos teatre, lapkričio 22 d. Panevėžyje, muzikiniame teatre, lapkričio 26 d. Kaune, „Girstučio“ kultūros rūmuose ir lapkričio 27 d. Šiauliuose, „Saulės“ koncertų salėje. Bilietus platina TIKETA ir BILIETŲ PASAULIS.


Komentuok:
*Reklama
DNO