Menu
 
 

Filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ sužibėjusi metų grupė

2015 11 11  19:12  |  M.I.C. Naujienos

Vaults

Nuotraukos: Eliot Lee Hazel

Filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ sužibėjusi naujiena iš Londono – grupė „Vaults“ – šį šeštadienį atvyksta į menų fabriką „Loftas“ vieninteliam koncertui Baltijos šalyse.

Vaults“ apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“

Grupė daugybę dėmesio gavo, kai jų kūrinys „One Last Night“ pasirodė didžiulį ažiotažą pasaulyje sukėlusiame erotiniame filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

Tiesa, patys „Vaults“ dar ilgai svarstė, ar atiduoti savo dainą šiam filmui.

Grupė prisipažįsta, kad „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ matė vos kartą: „Nemanau, kad kas nors iš mūsų grupės yra nusipirkęs DVD, tai ir mėgstamiausios scenos šiame filme neturime. Šis filmas – nebloga komedija“. “, – šypsosi Blythe.

VAULTS – One Last Night (Fifty Shades of Grey)

Lyginimai su „Florence&The Machine“ ir grupės stilius

Netrukus po filmo premjeros juos pastebėjo pasaulis ir iškart susidomėjo. Pagal skambesį ir estetiką scenoje jie buvo sugiminiuoti su „Florence & The Machine“.

„Man tai yra nesuprantama“, – interviu su menų fabriko komanda šiais lyginimais šiek tiek piktinasi Blythe ir neigia savo panašumą su Florence Welsch.

Plaukti, medituoti ir kurti mėgstanti grupės vokalistė daug dėmesio skiria vizualiajai pasirodymų daliai: „Mane įkvepia japonų dizainas, sci-fi filmai, Davidas Lynchas, taip pat tokios atlikėjos kaip Kate Bush, PJ Harvey ir Bjork“.

Nors scenoje Blythe visada atrodo ypatingai, ji pati neigia, jog domisi madą: „Man patinka kūrybiški kostiumai, ne mada“, – sako ji.

VAULTS – Premonitions

Turas Amerikoje ir „BBC“ pripažinimas

Grupė dalį šio rudens praleido JAV, kur visai neseniai jiems pradėjo labai sektis.

„Pasisekimas Amerikoje kiekvienai jaunai grupei atveria didžiulę rinką ir galimybes visame pasaulyje“, – sako „Vaults“ į Vilnių pakvietęs V. Diavara.

Vaults

Savo turą už Atlanto grupė užbaigė didžiulio pasisekimo sulaukusiame „BBC Introducing“ renginyje. Vienoje žymiausių muzikos parduotuvių „Rough Trade“ Niujorke „Vaults“ sugrojo magišką koncertą, kuris iki šiol sklando internetinėse erdvėse kaip vienas šviežiausių atradimų daugeliui melomanų visame pasaulyje.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO