Menu
 
 

Inga Krasilavičiūtė – visažistė su baikerės šalmu

2013 11 14  23:45  |  Aktualijos

Inga Krasilavičiūtė iš pirmo žvilgsnio – paprasta mergina, tačiau kai paima į rankas šukas ir teptukus, jos vaizduotės dėka gimsta patys netikėčiausi dalykai.  Ji yra gerai žinoma tiek Lietuvoje, tiek užsienyje visažistė ir plaukų stilistė. Prieš pradėdama savo karjerą grožio srityje mergina paragavo pačių įvairiausių profesijų ir mokslų – Inga baigė teisės studijas, bandė studijuoti ekonomiką ir lankė psichologijos mokymus, dirbo ir kazino, ir bare, ir netgi soliariume. Sukaupusi nemažą gyvenimo patirtį, šiuo metu Inga dirba su geriausiais Vokietijos fotografais, o jos darbai puikuojasi spaudoje ir ant žurnalų viršelių.

Inga Krasilavičiūtė – visažistė su baikerės šalmu

Straipsnyje panaudotos asmeninio portfolio nuotraukos.

Inga, papasakok, kaip pradėjai dirbti grožio srityje?

Norėjau kažko naujo gyvenime,  buvo nuobodu, – juokiasi Inga. – Taigi prieš 5 metus, vieną rugpjūčio dieną, užsirašiau į motociklo teises ir visažo kursus „Feminoj bonoj“.  Buvau prijaučianti baikeriams, dalyvaudavau baikerių šou su draugais, ir tada supratau, kad nemoku pati pasidaryti makiažo, tad reikėjo bent sužinoti, kaip skaistalus ant veido užsidėti, – taip pasirinkau visažo studijas. Tačiau visai neplanavau dirbti šioje srity, – prisipažįsta mergina. – Prieš tris metus emigravau į Vokietiją, bet dar vis nebuvau pradėjus rimčiau užsiimti visažu, darydavau makiažus tik saviems. Kartą visai atsitiktinai mane pakvietė į fotosesiją, padažiau… ir užsikabinau.  Nuo tos dienos pradėjau ieškoti fotografų, modelių, idėjų, žodžiu, visko, ko reikia geram kadrui sukurti.

Kodėl pasirinkai Vokietiją?

Tuo metu, kai emigravau, Lietuvoje buvo sunki ekonominė situacija, visiems mažino algas, nenorėjau dirbti veltui. Norėjau išvažiuoti bet kur, tik ne į Londoną, o kadangi turėjau draugų Vokietijoje, todėl ir pasirinkau šią šalį, maniau, jei nepasiseks ten, važiuosiu kur nors kitur.

Ką, tavo nuomone, turėtų žinoti grožio specialistas, dirbantis komandoje?

Visų pirma komandoje turi būti gera atmosfera, žmonės turi jaustis gerai, dirbdami kartu. Negali juk kiekvienas dirbti atskirai, turi būti komandinė dvasia, žmonės – motyvuoti dirbti, kitaip nebus gero rezultato. Modelis turi būti gerai pailsėjęs ir išsimiegojęs, fotografas lauks gero rezultato iš visažisto ir stilisto, visi turi būti vieningi, nes jei viena grandis nutrūksta, iškart matysis, kad rezultatas ne visai toks, kokio buvo tikėtasi, kažkas savo darbo neatliko. Arba daryk gerai, arba nedaryk išvis, – nukerta Inga.

Inga Krasilavičiūtė – visažistė su baikerės šalmu

Kokiais savo pasiekimais labiausiai didžiuojiesi?

Didžiuojuos, kad laimėjau „Feminos bonos“ konkursą. Tai man įrodė, kad einu teisingu keliu. Paprastai gyvenime nieko nelaimiu, net „Coca colos“ buteliuko, – juokiasi mergina. – Didžiuojuosi, kad mano darbai yra parodose, užsienio žurnaluose, kad žmonės tiki mano kūryba ir aš juos motyvuoju. Man smagu, kad žmonės kopijuoja mano darbus, tai man tarsi įrodymas, kad kažką darau gerai. Labai džiaugiuosi, kad K. Bogomolovo mokykla pakvietė mane vesti savo seminarus ir kad į juos susirenka tiek daug norinčių iš manęs mokytis žmonių.

Ką labiausiai mėgsti savo darbe?

Kūrybiškumo laisvę, todėl, kad visi, kas mane samdo, žino, kad „Inga nedaro paprastai“. Jie ateina ir sako: „Inga, padaryk ką nors“, ir žino, kad viską atliksiu čia ir dabar, man nereikia daug laiko pasiruošimui ir apmąstymams. Galima sakyti, kad „čia ir dabar“ – tai mano išskirtinumas, sugebu sukurti įvaizdį tiesiog vietoje, man nereikia mėnesio pasiruošimui.

Inga Krasilavičiūtė – visažistė su baikerės šalmu

Kokią vietą tavo gyvenime užima mada?

Visažistas ar plaukų stilistas, dirbantis fotosesijose, yra neatsiejamas nuo mados. Aš pati važiuoju į mados pristatymus, stebiu naujus dizainerius ir derinuosi prie naujausių mados tendencijų. Kartais taip atsitinka, kad ką nors man sukūrus, vėliau pastebiu, kad tai atėjo į madą, taip, kartais man pavyksta nuspėti ateities mados tendencijas. Mane labai įkvėpė šių metų Dolce & Gabanna, Valentino kolekcijos. Tačiau aš labai domiuosi ir naujais dizaineriais, Vokietijoje dar studijuojančių talentų yra labai daug, kartais po pristatymų net stebiuosi, kodėl jų dar niekas nepastebėjo. Panaši tendencija vyrauja ir Lietuvoje.

Ko palinkėtum žmogui, besidominčiam mada?

Kad nestovėtų vietoje, kad eitų į priekį, kad tikėtų tuo, ką daro. Niekas tau gyvenime tikslo ant lėkštutės padėto neatneš, visko reikia siekti savomis rankomis.

Inga Krasilavičiūtė – visažistė su baikerės šalmu


Komentuok:
*Reklama
DNO