Menu
 
 

Lapkritis Opiume: keičiam klimatą?

2013 11 05  19:38  |  Aktualijos

Opium klube lapkritis žada būti karštas ir kur kas labiau primenantis vasarą, nei  niūrų rudenį!

Lapkritis Opiume

Ciklas „Briusly gyvas!“ į svečius kviesis prodiuserį Isolée, leidybinėje kompanijoje „Pampa“ išleidusį bene vieną įsimintiniausių šių metų kūrinių „Allowance“. Serija „DJ Culture“ pristatys „Get Physical“ leidyklos įkūrėją DJ T., minėsiantį savo 25 metų karjeros sukaktį. „Mondayjazz Naktis“ lapkričio 9-ąją bus dedikuota istorinei britiškajai garage kultūrai su Maddslinky. The Sneekers lapkričio 15-ąją žada naujos idėjos premjerą – „The Sneekers Lab“ – ir intriguoja, žadėdami naktinį klubą paversti chemijos laboratorija. Lapkričio 16-ąją bus švenčiamas dar vienas jubiliejus – 20 praleistų metų už DJ pulto minės Mamania, o jam švęsti padės ne tik kolegos didžėjai, bet ir reperiai bei būgnininkas Josh McClung.

Lyg ir įpusėjome? Lapkričio 22-ąją smalą virins Clement Meyer, dieną po to – susipažinimas su Rygos naktinio gyvenimo puoselėtojais Elvi, Dunian, Kaspar Kondrat, Bogdan Taran ir kitais, o mėnesio pabaigoje vasarišką šilumą palaikys ispanas John Talabot.

Daug datų, gerai girdėtų vardų ir progų lapkričio mėnesį neleis nuobodžiauti ir privers pamiršti šaltą orą, skaudančią gerklę… ir ištraukti nosį iš megztinio. Opiumas kviečia!

Išsamiau: www.facebook.com/opiumclub

Lapkritis Opiume


Komentuok:
*Reklama
DNO