Menu
 
 

Reikšmingos gatvės stiliaus detalės

2013 11 05  13:46  |  Aktualijos

Renesanso vyrai buvo ypatingi. Mikelandželas – genialus skulptorius ir greičiausiai geriausias kada nors gyvenęs architektas. Šekspyras – virtuoziškas rašytojas, poetas ir dramaturgas. Leonardas da Vinčis – tapytojas, muzikantas, išradėjas ir geogolas – toks visapusis genijus, kad dauguma istorinių talentų šalia jo nublanksta ir atrodo diletantiškai. Bet vargu ar kas pasiektų tokį genialumo lygį mokslo ir meno srityse 21 amžiuje. Visgi niekas kategoriškai neteigia, jog panašių aukštumų negalima pasiekti madoje, o ypač vyriškoje. Pristatome penkias paprastas, bet genialias detales bei tendencijas tobulam vyriškam gatvės deriniui.

Išskirtinis šalikas

Išskirtinis šalikas

Šalikas yra svarbus akcentas rudeniniame vyro įvaizdyje. Jis ne tik šildo, bet ir gali suteikti dėvimam deriniui gyvybingumo. Nesvarbu, ar pasirinksite antklodės dydžio storą šaliką, ar plonesnį raštuotą – šiam rudeniui tinka viskas. Dėvimas su kostiumu, paltu ar megztiniu – išskirtinis šalikas tikra būtinybė, atrasianti vietą Jūsų spintoje.

Kamufliažas

Kamufliažas

Šis maskuotės raštas jau netrumpą laiką šmėžuoja dizainerių kolekcijose, skirtose tiek moterims, tiek vyrams. Nuo tradicinės samanų žalios ir alyvuogių atspalvių iki stilizuotų armijos maskuočių raštų variacijų – oficialiai galima skelbti, jog kamufliažo tendencija jau pasiekė ir gatves.

Bordo

Bordo

Jei manote, jog bordo yra praėjusio sezono užgaida, pagalvokite dar kartą. Šis prabangus atspalvis išlieka lyderių viršūnėje ir šį sezoną. Bordo jau rado vietą modernaus šių laikų vyro spintoje. Dažniausiai ši spalva naudojama kaip ryškus akcentas šalia blankesnių arba derinama prie kitų brangakmenių spalvų – intensyvios žalios bei mėlynos.

Langeliai

Langeliai

Meilės romanas su langelių raštais, regis, pačiame įkarštyje. Mes juos madų savaičių metu matėme visur – ant skrybėlių, rankinių, peteliškių, kaklaraiščių, švarkų, kelnių… Visgi gatvės madoje pasirenkama tik viena languota įvaizdžio detalė, kuri dažniausiai savo koloritu dera kartu su kitais aprangos tonais.

Kuprinė

Kuprinė

Straipsnyje panaudoti Edgaro Vladimirenko koliažai pagal Tommy Ton nuotraukas gq.com ir style.com portalams.

Mados pasaulis skeptiškai žiūri į sportines kuprines ir vyrams vis dar bando įsiūlyti rankines. Visgi šie neskuba atsisakyti savo patogių sportinių kuprinių. Čia ir susitinka mada bei patogumas – funkcionalios ir madingos kuprinės sužavėjo vyrų gatvės mados žvaigždes. O jos visokios: nuo militaristinio stiliaus chaki spalvos ar nerūpestingos ir neįpareigojančios moksleivio iki odinių, solidžių gaminių.


Komentuok:
*Reklama
DNO