Menu
 
 

Šilta–šalta, arba ką vilkėti ankstyvą rudenį?

2013 09 25  22:59  |  Aktualijos

Ką vilkėti ankstyvą rudenį

Nuotraukos iš apple-city.blogspot.com, bamitsjoanne.com, lookbook.nu, lovelybylucy.com, nativefox.blogspot.com

Vasara baigėsi, net jeigu atostogų smėlį iš batų ir rankinių purtysime jas prisiminę ir iš spintų ištraukę dar daug savaičių po to. Dažnai atsikeliu ryte, dirsteliu pro langą ir suima siaubas, – o ką gi rengtis?

Toks oras, kai ryte jau šalta, o dienos metu dar šilta, mane erzina labiausiai, nes rytinis rengimosi ir persirengimo ritualas tampa dvigubai sudėtingesnis. Akivaizdu, žinoma, mėgstamiausi sandalai jau padėti ten, kur gulės mažiausiai septynis lietuviškos žiemosmėnesius. Žieminiams batams ir paltui laikas dar neatėjo, tad telieka liūdnai sklaidyti pakabas spintoje.

Vis dėlto, po ilgo kontempliavimo, susigalvojau aprangos sistemą – apsirengti ne per daug, bet būtinai visuomet turėti švarką ar odinukę, sausesniu oru apsiauti batelius, jei lyja – ilgaaulius arba sportbačius. Kadangi kojoms šalta mažiau nei apnuogintam kaklui, džinsus ar kelnes mieliau iškeičiu į sijoną ar ilgarankovę suknelę. Na, o kalbant apie megztinius – juos užsimerkusi pastumiu spintos gilumon ir visai nelaukiu, kuomet bus taaaip šalta, kad megztinis vėl taps geriausiu draugu. Kaip rengiasi interneto stileivos? Žiūrime:

Ką vilkėti ankstyvą rudenį

Ką vilkėti ankstyvą rudenį

Ką vilkėti ankstyvą rudenį


Komentuok:
*Reklama
DNO